3 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Aleksander Doba Honorowym Patronem tegorocznych Dni Borów Tucholskich

2 min read

Czas jakiś temu informowaliśmy o tej możliwości, rozmowy z naszym Mistrzem zakończyły się powodzeniem i…

W czwartek (15.03) odbyło się I posiedzenie Komitetu Organizacyjnego 59. Dni Borów Tucholskich. Podczas spotkania burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski poinformował, kto obejmie zaszczytny tytuł Honorowego Patrona tegorocznej edycji DBT.

„Zdecydowałem się zaproponować pełnienie tej funkcji zaprzyjaźnionemu od kilku lat z gminą Tuchola Aleksandrowi Dobie. To bardzo znana i powszechnie lubiana osoba. Udział pana Aleksandra w 59. Dniach Borów Tucholskich niewątpliwie wzmocni ich prestiż i będzie też doskonałą promocją dla naszej gminy” – podkreśla burmistrz.

Aleksander Doba w odpowiedzi na propozycję burmistrza napisał: „Z radością przyjmuję i zgadzam się na przyjęcie zaszczytnej roli – Patrona Honorowego 59. Dni Borów Tucholskich”.

W trakcie trzydniowych obchodów Dni Borów Tucholskich (20 – 22 lipca br.) zaplanowany jest również specjalny event* z Olkiem Dobą.

„Na razie szczegółów nie zdradzamy, ale będzie to z pewnością ciekawe wydarzenie” – zapowiada burmistrz Tadeusz Kowalski – W najbliższym czasie poinformujemy również, kto wystąpi w charakterze gwiazdy 59. DBT.

Podczas spotkania poruszono także kwestie organizacyjne planowanych imprez. Prace nad programem jeszcze trwają. W pełni zostanie przedstawiony w pierwszej połowie maja br.


(red.)

tuchola.pl

event*

Od kilku lat słowo „event” zadomowiło się w języku polskim i zdobywa coraz większą popularność. Jest powszechnie używane w branży marketingowej i coraz częściej przenika do języka potocznego. Problem w tym, że dotychczas nikt w Polsce nie podjął się precyzyjnej definicji tego słowa i każde działanie zarówno firmy, jak i osób indywidualnych zaczyna być eventem.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook