24 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

APEL POLICJI, niestety, nasze prognozy się sprawdziły

1 min read

Niestety, nasze prognozy się sprawdziły, po ostatnim raporcie z powiatowych dróg wynika jasno, nie jest bezpiecznie, a to w połączeniu z bezmyślnością kierowców stanowi mieszaninę piorunującą, kolizje i wypadki muszą się wydarzyć, pytanie… kiedy, niestety, to już się dzieje. Wydaje się, że policjanci podzielają nasze wnioski.

APEL POLICJI

Dzisiaj (1.12.2017r.) na remontowanym odcinku drogi na Świeckiej w Tucholi  doszło do trzech zdarzeń drogowych, których przyczyną było niewłaściwe zabezpieczenie jezdni podczas wykonywanych prac.  Uszkodzone nadwozia aut, felgi oraz opony to problemy, z jakimi borykali się dziś kierowcy od wczesnych godzin rannych.

Występujące opady oraz natężenie ruchu pojazdów przyczyniły się do wystąpienia sporych ubytków  kruszywa, wypełniającego wyżłobienia w asfalcie. Wytworzone wyrwy zostały wypełnione przez wodę, toteż występujące zagrożenia dla kierowców nie były widoczne.  Taki stan drogi godzi w bezpieczeństwo kierowców. Tucholska policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności wszystkich uczestników ruchu, poruszającymi się rozmontowanymi odcinkami dróg.

_________________________

sierż. szt. Bartosz Wiese
Oficer Prasowy
Komendy Powiatowej Policji w Tucholi


(RED.)

Przeczytaj też:

100″ Trwające remonty dróg dają się we znaki kierowcom. Policja musi być aktywniejsza

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook