19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Areszt za uprawę marihuany

1 min read

dav

W środę (15.05.2019r.) tucholscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który uprawiał i posiadał marihuanę. Policjanci do tej sprawy zabezpieczyli ponad 35 gramów marihuany, 10 roślin konopi i blisko jej 50 nasion. 30-letni sprawca trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Praca tucholskich kryminalnych, doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, podejrzanego o uprawę oraz posiadanie marihuany. 30-letni mieszkaniec Tucholi został zatrzymany miejscu zamieszkania. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, policjanci znaleźli 10 roślin konopi, blisko 50 jej nasion oraz ponad 35 gramów suszu roślinnego. Przeprowadzone testy w policyjnym laboratorium potwierdziły, że jest to marihuana.

Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki oraz przedmioty służące do ich uprawy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, w tym ustalają źródło pochodzenia środków odurzających oraz to, co zatrzymany zamierzał z nimi zrobić.

Wczoraj (16.05.19r.) w miejscowej prokuraturze zostały przedstawione zarzuty mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz za uprawę marihuany. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt.

Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Oficer prasowy: sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook