25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„Art’n’Voices” w koncercie pasyjnym specjalnie dla tucholan!

2 min read

Jest ich dziewięcioro, stanowią zgrany zespół, który istnieje od 2010 roku. Ich artystyczna droga wygląda wyjątkowo imponująco, kroczą od sukcesu, do sukcesu. Mają pokaźny zbiór nagród i wyróżnień, są znani w artystycznym świecie, teraz nadszedł czas na wizytę w Tucholi…

Skład grupy:

Soprany: Anna Godlewska, Małgorzata Rocławska
Alty: Anna Rocławska, Julianna Styn
Tenory: Patryk Mudlaw, Mateusz Warkusz
Basy: Tomasz Chyła, Janusz Żak

pobraneTo nie do wiary, jak wyrafinowanym instrumentem może być ludzki głos, potrafi dorównać królowi instrumentów – organom. Umiejętności Art’n’Voices , które zaprezentowano podczas koncertu pasyjnego w Tucholi, przyprawiają o zawrót głowy. Jak będzie się kształtować kariera wokalistów tego świetnego zespołu? Jeżeli nic nie zakłóci ich pracy, usłyszymy o nich już nie tylko w Polsce, ale i w najdalszych zakątkach globu. Bardziej szczegółowo o Art’n’Voices mówiliśmy tutaj , dzięki opracowaniu naszego dobrodzieja – ks. Ireneusza Kalfa z parafii Bożego Ciała w Tucholi.

Zapowiadany przez nas koncert odbył się zaledwie kilka godzin temu i po przesłuchaniu dokonanego nagrania, wszyscy w redakcji

jesteśmy pod wielkim wrażeniem kunsztu, artyzmu i umiejętności młodych wokalistów. Podczas koncertu obecny był również nasz dobry znajomy – Błażej Musiałczyk, którego bliżej przedstawiać nie musimy, ale dla porządku przypomnijmy, że prócz tego, że jest dyrektorem Letniego Festiwalu Organowego w Tucholi, to absolutnie kapitalny organista, którego umiejętności podziwiamy od lat.

Dzisiejszy koncert potraktujmy również jak zapowiedź tego, co zobaczymy i usłyszymy w tym roku, podczas wspomnianego festiwalu, a wiemy, że się odbędzie. TOKiS – PRESS już dzisiaj zobowiązał się przeprowadzić szeroko zakrojoną akcję promocyjną tego wyjątkowego wydarzenia, aby przyciągnąć miłośników muzyki sakralnej ( i nie tylko) z najbardziej odległych miejsc. Chcielibyśmy, aby Tuchola odmieniana była w różnych językach świata. Czy się uda? Będziemy nad tym pracować w doborowym towarzystwie.

A teraz relacja z dzisiejszego koncertu…

Pełna galeria jak zawsze znajduje się w naszej bliźniaczej witrynie na Facebooku.

_________________

Mariusz R.Fryckowski

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook