3 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Bandyta za kierownicą

1 min read

To jakiś obłęd, jak trafić do podobnych ludzi? Perswazja odpada, nie ma rady, trzeba użyć siły, ten potencjalny bandyta drogowy za kierowcą,  poniesie wszelkie konsekwencje swojego czynu. Jakiego? Łatwo się domyślić, referuje tucholska KPP.

Mimo licznych kampanii i ostrzeżeń prowadzonych przez policję, nadal po drogach poruszają się kierowcy będący pod wpływem alkoholu. W miniony piątek miejscowi stróże prawa zatrzymali kierującego, który kierował pojazdem pod wpływem alkoholu, a dodatkowo posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami!

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Gostycynie w piątek (19.03.2021r) zatrzymali kierującego Fordem , 30 – letniego mieszkańca gminy Gostycyn. Kontrola stanu trzeźwości wykazała u mężczyzny ponad 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo podczas sprawdzania danych kierującego okazało się, że posiada on dożywotni zakaz kierowania pojazdami i nigdy nie powinien wsiadać za kierownicę. Mężczyzna za popełnione przestępstwa będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie trzeźwości i zdrowego rozsądku, co z pewnością pomoże uniknąć przykrych zdarzeń na drodze.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook