28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

BĘDĄ ZMIANY W USTAWIE PRAWO BUDOWLANE !

1 min read

Niestety, to nieuniknione, w dalszym ciągu państwo ingeruje w kwestie, gdzie nie powinno mieć najmniejszego wglądu. To jak z przysłowiowym garażem, który ktoś chce wybudować na swoim własnym gruncie. Nic z tego, musi odwiedzić „pieczątkowców” i słono za to zapłacić. Starostwo wychodzi z inicjatywą, która ma na celu wyjaśnienie istoty szykujących się zmian.

Zaproszenie skierowane jest do osób na co dzień zajmujących się problematyką związaną z tą ustawą. Spotkanie odbędzie się w dniu 29 czerwca br. o godzinie 10:30 w Książnicy Tucholskiej w sali multimedialnej.

Zgłoszenia prosimy przekazać na adres e-mail: zarzad@tucholski.pl do dnia 25 czerwca br. W spotkaniu wezmą udział Pan Krzysztof Kociński, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, pracownicy PINB-u w Tucholi oraz pracownicy Referatu Budownictwa Starostwa Powiatowego w Tucholi. Prezentacja omawiająca zmiany przedstawiona zostanie przez Pana Zbigniewa Sulika, Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego, który odpowie również na Państwa zapytania dotyczące tej tematyki.

___________________

(red.)

Starostwo Powiatowe w Tucholi

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook