25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Bo do tanga trzeba dwojga…?

1 min read

Bynajmniej, ci sympatyczni panowie ( w tym jeden uzbrojony po zęby), nie pracują wspólnie po to, aby zatańczyć, raczej wykonują jeden z  rozkazów swoich przełożonych, na których presję wywierają nieobliczalni politycy – wybrańcy Narodu, który ma powoli dosyć tej samowoli.[przyp. MRF]

Wspólne patrole ze Strażą Leśną

Miejscowi stróże prawa wspólnie ze strażą leśną kontrolują kompleksy leśne na terenie naszego powiatu. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. czy w tych miejscach mieszkańcy stosują się do wprowadzonych ograniczeń. Cieszy fakt, że nie odnotowano, żadnego z takich naruszeń.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wprowadzono również  zakazy dotyczące wstępu do lasu. Policjanci i strażnicy leśni wspólnie patrolują kompleksy leśne, by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom w tym trudnym czasie. Niewątpliwie  wiosenna aura pogodowa może zachęcać do odpoczynku na łonie natury. W trakcie tych służb nie ujawniono, żadnego z takich naruszeń. Niewątpliwie odpowiedzialność i świadomość społeczna naszych mieszkańców, jest przykładem wzajemnej troski o nasze zdrowie.

Tucholska Policja przypomina o stosowaniu środków ochrony osobistej w czasie panującej epidemii i jednocześnie dziękuje naszemu społeczeństwu za godną postawę obywatelską.


(red.)
Autor: mł. asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook