22 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

BP oznacza Brak Paliwa? Co się dzieje ze stają paliw w Rudzkim Moście?

2 min read

Od kilku tygodni klienci stacji paliw w Rudzkim Moście „BP” zastanawiają się nad brakiem paliwa w dystrybutorach. Plotki gonią plotki, jednak faktem jest, że dystrybutory są „suche” i w dodatku zaplombowane. Pojechaliśmy do źródła. Rzeczywiście wielka tablica, na której zwykle wyświetlana jest nazwa paliw i ceny jest wyłączona. Pracują…, myjnia samoobsługowa i sklep. W stacji w dalszym ciągu zatrzymuje się wiele pojazdów, zwykle na popas. Nie ukrywajmy, stacja ma wyjątkowo dobre położenie i gigantyczny parking. Jednak to wszystko pozory, stacja nie spełnia swojej podstawowej funkcji, nie można tam zatankować pojazdów. Nie ma możliwości rozmowy z Panem Prezesem, jest w podróży służbowej. Pracownicy proponują rozmowę telefoniczną z szefem. Odmawiamy, pytań jest zbyt wiele, a telefon w takim przypadku to półśrodek. Prosimy o adres mailowy.

Wystosowaliśmy bardzo ciepły list do szefa tucholskiej stacji BP, gdzie zadajemy kluczowe pytania:

Witam Pana, jestem Redaktorem Naczelnym pisma TOKiS – PRESS (Tucholska Oficyna Kulturalna i Społeczna) z Tucholi. Naszych Czytelników i Widzów zainteresowała sprawa braku paliw na Pańskiej stacji BP w Rudzkim Moście. Prosiłbym o informację, co jest tego przyczyną, kiedy ten stan ulegnie zmianie? Ponieważ cenię Pański czas, zadowolę się odpowiedzią w postaci listu. Pragnę nadmienić także, że jesteśmy żywo zainteresowani promocją lokalnej przedsiębiorczości, dlatego nie szukamy taniej sensacji, a rzetelnej informacji.

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

 

Mariusz R.Fryckowski 

 

 

”]”]Czy ten widok jest już historycznym? [Fot. TOKiS - PRESS PATROL]

Od wysłania listu minęło kilka dni, niestety, do dzisiaj nie mamy odpowiedzi. Cóż, informacji poszukaliśmy kanałami dostępnymi prasie.

Ze źródeł zbliżonych do „BP” otrzymaliśmy informację, że dwa dni temu do stacji dotarła przedstawicielka BP z Gdańska. W wyniku tej wizyty paliwo pojawi się rzekomo w najbliższy piątek. Czy rzeczywiście?

 

Sprawdzimy to jutro.

 

(red)

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook