16 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Być może europoseł Kosma – Złotowski udzieli nam odpowiedzi na kluczowe pytania? Będzie po temu okazja…

2 min read

W naszym powiecie trwa zmowa milczenia w kwestii kandydatów z ramienia PiS i nie tylko w zbliżających się wyborach samorządowych, zakładając, że odbędą się one jeszcze w tym roku, co nie do końca jest takie pewne…

Do tej chwili trwa wymowne milczenie w tej kwestii, a jest już najwyższy czas, aby dokładnie przyjrzeć się poszczególnym kandydatom, którzy podejmą wielką odpowiedzialność, ale i ryzyko, jeżeli nie będą pilnie wsłuchiwać się w głosy ewentualnego elektoratu. TOKiS – PRESS obiecuje, że drobiazgowo prześledzi życiorys każdego kandydata. Ponieważ już dawno ogłoszono listę kandydatów na prezydentów polskich miast, również my mamy prawo poznać nazwiska kandydatów z ramienia partii, choć wiemy, że ci powinni być ostatecznością. Dlatego pierwszym i najważniejszym pytaniem do europosła powinno być to…, który z członków lokalnych struktur partii wodzowskiej ma zamiar potykać się o fotel starosty, burmistrza, czy wójta. „Dobra zmiana”, stała się bardzo tajemnicza, albo…, ma problemy z wystawieniem odpowiedniej kandydatury i to zdaje się być najważniejszym wnioskiem. Trudno się temu dziwić, ponieważ nikt z obecnych lokalnych liderów partii, kompletnie się do wykonywania tego zadania nie nadaje, z powodów oczywistych – braku kompetencji. Ewentualny zwycięzca będzie musiał nabierać praktyki w czasie sprawowania służby, czyli…, wpierw będzie się uczył, a my za ten stracony czas zapłacimy? Nasz region znajduje się w opłakanym stanie i nie mamy czasu na eksperymenty, potrzebujemy natychmiastowych decyzji, gdzie priorytetem będzie stworzenie rynku pracy, diametralnych zmian w handlu, również detalicznym, inwestycji w kulturę i sztukę inną, niż amatorska, rozrywce i kluczowy – wybór gałęzi wiodącej, która da zatrudnienie mieszkańcom na najbliższe lata w branży, która wchłonie nie tylko pracowników fizycznych, ale również specjalistów z innym, niż podstawowym, wykształceniem.
Jak do tego ustosunkuje się europoseł Kosma -Złotowski? Obiecujemy drobiazgowość w zadawaniu pytań, jak również oczekiwanie na odpowiedź w takich sprawach, jak niesłowność Jego koleżanek parlamentarzystek i całkowite dyletanctwo parlamentarzystów w kwestii Just ACT 447, które praktycznie pogrążają obecny rząd, a który powinien w trybie natychmiastowym, zostać odsunięty od władzy, z powodów wspierania jawnego antypolonizmu, wśród rzekomych sojuszników POLSKI, na arenie nie tylko unijnej,ale również całego świata.


(red.)

(mrf.)

Fot. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1863986637004864&set=t.100001806364677&type=3&theater

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook