25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Bysław: „Rozmowy przy stole” i ważna impreza kulturalna

2 min read

Nie dalej jak wczoraj, pojechaliśmy do Bysławia, aby zrealizować materiał, którego bohaterem jest Pan Włodzimierz Dębicki – prezes stowarzyszenia „Cisowy Łuk”. W możliwie nieodległej przyszłości, postaramy się zrobić odrobinę inny materiał, w którym przedstawimy całe stowarzyszenie, by zapoznać Czytelników z działaniami tej niezwykłej grupy. Wczorajsza wizyta zaowocowała ponad półgodzinnym materiałem, który z wyjątkiem kilku sekund, zdecydowaliśmy się przedstawić w całości. Uznaliśmy, że osobie, która tak aktywnie działa w społeczności bysławskiej i nie tylko, należy umożliwić wypowiedź w znacznie szerszych ramach, aniżeli w takich, jak zwykliśmy to robić. Udało się, na naszych oczach prześledziliśmy działalność społecznika, który swój czas poświęcił innym w ilości, która powoduje zawrót głowy.

Bohater nowego odcinka „Rozmów…” – Włodzimierz Dębicki

Efekty możemy prześledzić na ekranie.

Jest niebywała okazja zaprosić wszystkich miłośników poezji do Zespołu Szkół w Bysławiu, gdzie w najbliższy piątek odbędzie się finał niezwykłego konkursu, który przy współudziale wielu osób, zorganizowało stowarzyszenie „Cisowy Łuk”. Interesująca nazwa, prawda? Pan Dębicki w sposób niezwykle obrazowy, tłumaczy jej genezę . Kolejna nieodkryta karta z historii naszego regionu, ujrzała światło dzienne.

 

Niezwykły wieczór zacznie się już od godziny 16:00 i nie mamy wątpliwości, że dostarczy nam wyjątkowych doznań. Warto czasami wspiąć się ponad przyzwyczajenia i skosztować odrobinę innej rozrywki, na wyjątkowym poziomie. Poezja potrafi zaskakiwać, ale wyłącznie w pozytywny sposób.

 

Wraz z „Cisowym Łukiem” i naszym gościem – Włodkiem Dębickim, zapraszamy do…Bysławia, ściślej do nowej, przepięknej i ultra nowoczesnej szkoły, która tym razem, staje się kopalnią poetyckich talentów, a my? Oczywiście ustawimy dyskretnie kamerę, aby przekazać najważniejsze informacje, chociaż już dzisiaj wiemy, że dla nas, zwycięzcami będą wszyscy uczestnicy konkursu. Innymi słowy, o rankingu mowy być nie może.

 

Zespół TOKiS – PRESS

Galeria fotografii znajduje się w naszym redakcyjnym fotoblogu. Zapraszamy – http://tokisfotoblog.wordpress.com/

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook