23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Bzdura lex, sed lex, czy do końca?

2 min read

Fot. miedzyrzecz.biz

Jestem podłamany dzisiejszym wystąpieniem premiera i kolejnymi restrykcjami, które ogłosił. To droga donikąd, lekarstwo bardziej szkodliwe od choroby. Operacja się uda, ale pacjent umrze. Chirurg być może też. – W swoim najnowszym felietonie mówi Rafał Ziemkiewicz.

Niestety, sprawdza się jeden ze scenariuszy o którym ledwie kilka dni temu mówiłem. Na stole leżały dwie propozycje: stan wyjątkowy lub kolejne obostrzenia do wyłączenia państwa włącznie. Rzecz oczywiście o podstępnym wirusie, który jak na zarazę przystało, sięga wszystkich aspektów życia przeciętnego obywatela.

Korona-panika powoli sięga zenitu, bo w moim mieście zmarło 11 osób, rzecz straszna dla rodzin, którym współczuję, ale statystycznie to wielkie nic. Rozumiem strach chorych, którzy mają obniżoną odporność immunologiczną, rozumiem osoby, które przechodzą chemioterapię, ale nie dajmy się zwariować! Skoro obecnie starający się o reelekcję Donald Trump przeszedł chorobę w dwa dni, to prawdopoodbnie istnieje już środek, który pozwala zniszczyć covida w tempie walącej w policyjną antenę komendy błyskawicy.

Nasz „ukochany” rząd idiotów wpadł na iście szatański pomysł i jednym skreśleniem pióra imć Morawieckiego rozwiązał problem protestów wściekłych kobiet – zwolenniczek aborcji wobec… nie dzieci w brzuchu matek, a tzw, płodów.

Obostrzenia dotkną również wszystkich, którzy przygotowywali się do anty-protestów oraz manifestacji związanych z 11 listopada. Zamiast tego w domowym zaciszu będziemy mogli sobie odśpiewać hymn, do czego namawia nas ten sam skompromitowany rząd. Pojęcie patriotyzmu, „dobra zmiana” upodliła do granic możliwości, przestało działać na „poddanych”. Przerażające.

Człowiekowi ręce opadają, a jak twierdzi Ziemkiewicz, taki komentarz, to kpina, która jest oznaką bezsilności.

Nie dajmy się zwariować i posługujmy się zdrowym rozsądkiem i wiedzą ze szkoły, podstawowe elementy higieny doprowadziły do tego, że zniknęła grypa, chociaż wmawia nam się, że szczepionki przeciwko niej są bardzo potrzebne. Nie ma o czym mówić, bo ich zwyczajnie nie ma. Pytanie, dlaczego? Niech pytanie pozostanie bez odpowiedzi, koncerny doskonale wiedzą o co chodzi, my według polityków, to tylko bezmózga magma, którą można łatwo sterować? Raczej nie, skoro społeczny bunt nabiera tempa iście rajdowego…

I gdzie podziali się nasi lokalni posłowie i senatorowie? Panie i panowie, mamy do Państwa wiele pytań i nie będą one przyjemne. TOKiS zapuka i do Państwa, to pewne!


(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook