25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Centrum Lekarskie w Tucholi, też się sypie?

1 min read

Zdaje się, że kompleks lekarski przy ulicy Świeckiej 27 w Tucholi, pozazdrościł nowej, miedzianej rynny budynkowi poczty i w efekcie rozpoczął się remont – naprawa daszku, tuż nad wejściem. Jakieś dachówki, jakieś rynny, kilogramy wiertarek, facet, który z nudów podpiera poręcz, wszystko otaśmowane, dzieło życia? Zapewne przez kilka dni zapomnimy o uwłaczających godności ludzkiej, kilometrowych kolejkach, które ustawiają się tutaj skoro świt. Przeniosą się do bocznego wejścia, oby tylko nie było przymrozków.

Wszyscy pacjenci marzą tylko o jednym – dostać się do lekarzy. A tych jak na lekarstwo, nie ma mowy o wcześniejszych zapisach, panie w rejestracji dokonują cudów, aby pogodzić niekompetencje przełożonych. No i ta przeklęta plotka, która dotyczy szczepień dzieci. Szef centrum twierdzi, że to bzdura, wykrył jakieś nieprawidłowości w efekcie bez pracy zostało trzech pracowników. Czy słusznie zadecydował? Prawo szefa. Plotka upadła, sensacji nie będzie.

 

W Tucholi, to trzeba mieć końskie zdrowie, aby chorować, a może to tylko brak konkurencji wyznacza standardy pracy tego miejsca? Solidaryzujemy się z personelem, to dzielni ludzie, zawsze pomogą i za to im dziękujemy.

 

(red)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook