29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Centrum Szkolenia Strzeleckiego i nie tylko… DLA WSZYSTKICH!

1 min read

Jeden z najlepszych torów motocrossowych w POLSCE, najnowocześniejszy ośrodek strzelecki, również w POLSCE, baza hotelowa, miejsce wypoczynku dla rodzin, mnóstwo atrakcji, znakomita kawa, jedzenie… wymieniać można w nieskończoność, jednak priorytetem na terenie tego obiektu zawsze będzie bezpieczeństwo. TOKiS – PRESS TV odwiedził Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych im. Jana Wendy w Plaskoszu k. Tucholi, które za kilka miesięcy otworzy swoje podwoje dla wszystkich!

Zatrzymajmy się przez chwilę, Tuchola – Park, kino, Centrum, Małpi Gaj, jeżeli po ukończeniu tych wszystkich inwestycji ktoś powie, że „u nas nic się nie dzieje”, tego wyśmiejemy.

Tuchola przypomina wielki plac budowy i bardzo dobrze, wreszcie znalazły się odpowiednie środki i ludzie, którzy zrozumieli fakt, że Tuchola pod względem turystycznym, zajmuje strategiczne położenie. W efekcie będzie praca, pieniądze, tucholanie zaczną się bogacić i tak ma być!

Naszym przewodnikiem był Dyrektorem Centrum Szkolenia Strzeleckiego, Pan Mariusz Woźniak (pozdrawiamy) i dzięki Niemu powstał ten reportaż.

Zapraszamy przed ekran całe rodziny.


(RED.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook