19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Tuchola. Ciąg dalszy promenady Głęboczka? Wykonawca działa w iście olimpijskim tempie!

1 min read

Odwiedziliśmy dzisiaj pracowników, którzy realizują ważne zadanie nad naszym Głęboczkiem, w takim upale uwijali się oni, jak w ukropie.

Wielki szacunek dla tych panów,którzy nie bacząc na tropikalne warunki, w pełnym słońcu wykonywali swoją pracę. To właśnie dzięki nim zmiany krajobrazu postępują i to bardzo szybko. Oficjalnie mamy do czynienia z ulicą, my wiemy, że to promenada dla nas, długo na nią czekaliśmy i marzymy o tym, aby nasze miejskie jeziorko można było okrążyć suchą stopą. Czego do tego brakuje? Tylko jednego fragmentu, którego jeszcze teraz nie będzie, choć są pewne pomysły.

Nowa ulica istnieje w zarysie, są krawężniki, wytyczono pas, ustawiono słupy na których pojawi się nowoczesne oświetlenie. Później pozostaną już tylko przyjemności, a tych wzdłuż promenady nie zabraknie. Pisaliśmy o tym czas jakiś temu.

Na skraju placu budowy złożono palety z brukiem, jest tego materiału sporo, będzie bardzo dobrze się prezentował, kiedy zostanie już ułożony. Dobry wykonawca, sprawni pracownicy i społeczny nadzór, ponieważ spacerujący bardzo uważnie przyglądają się postępom prac i bardzo ciepło wyrażają się o tej inwestycji. Podzielamy ich zdanie.

Dobre tempo, dobre wykonanie, oby tak dalej!


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook