13 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Ćwiczenia współdziałania służb ratowniczych i porządkowych, czyli…, cenna pokazówka dla młodzieży

1 min read

Starostwo Powiatowe w Tucholi wraz z Komendą Powiatową Policji w Tucholi i Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi, przy wsparciu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi, Tucholskiego Centrum Edukacji Zawodowej oraz Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi organizują  ćwiczenia współdziałania służb ratowniczych i porządkowych.

Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane  21 marca 2017 br. w ramach przeprowadzenia akcji edukacyjnej dla młodzieży tucholskiej, które odbędą się o godz. 11.00 na terenie przy skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Witosa w Tucholi.

Pokaz ten organizowany jest w ramach kontynuacji przez Powiat Tucholski projektu „Powiat Tucholski zagrożenia widzi, na nie reaguje, przeciwdziała i społeczeństwo edukuje” w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” i zaangażowana do jego przeprowadzenia jest m.in. młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tucholi.

Program ćwiczeń:

  • 1100 – 1200– ćwiczenia współdziałania służb ratowniczych i porządkowych przy symulowanym zagrożeniu terrorystycznym- teren przy skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Witosa.
  • 1215 – 1330– podsumowanie i poczęstunek w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Tucholi.

(red.)

Mat. nadesłane.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook