25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

CZOŁOWE ZDERZENIE DWÓCH OSOBÓWEK

1 min read

Miejsce w którym doszło do wypadku jest znane wszystkim tym, którzy korzystają z 240-stki w drodze do Chojnic. To słynne skrzyżowanie właśnie tej drogi z innymi prowadzącymi w dwóch kierunkach: do Raciąża i do Piastoszyna. Jest tam ograniczenie prędkości, znaki poziome i faktem jest, że nikt ich nie przestrzega.

Nadmierna prędkość i wyprzedzani w tym miejscu, to swoista norma. Dlaczego swoista? Ponieważ większość „starych wyg” za kierownicami kończy podróż właśnie w ten sposób. Nie jest to pierwszy i zapewne ostatni wypadek w tym miejscu. Ten odcinek drogi wymaga zmian, mówią o tym od lat media, samorządowcy. I co? I nic!

Wczoraj (8.12) na drodze wojewódzkiej w Piastoszynie zderzyły się dwie osobówki. Jadące w kierunku Tucholi volvo zjechało na przeciwny pas ruchu i czołowo uderzyło w prawidłowo jadącą hondę.  Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia skończyło się na kolizji drogowej  w wyniku, której ogólnych potłuczeń ciała doznało dwoje dzieci jadących samochodem volvo. Dzieci trafiły do szpitala w Bydgoszczy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, policjanci mandatem ukarali kierującą samochodem volvo, 36-letnią mieszkankę Tucholi. Przez ponad godzinę trwały utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo.

________________

(red.)

Notatka KPP Tuchola.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook