25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

CZY PAN POSEŁ MIAŁ TYLKO GORSZY DZIEŃ?

2 min read

Nazywaliśmy go „Ostatnią Nadzieją Białych” w kwestii zatrzymania destrukcyjnej dla POLSKI ustawy, która została przegłosowana przez amerykański Kongres – do dzisiaj. Czy pan poseł Schreiber miał tylko gorszy dzień?

Ponownie wracamy do sprawy słynnej ustawy Just Acta 447, która za pośrednictwem żydowskiego lobby została wprowadzona w życie jednym podpisem prezydenta Trumpa. Kiedy rozmawialiśmy z polskimi posłami na ten temat (filmy dostępne w naszym kanale telewizyjnym) udawali, lub wręcz kłamali, że albo niczego o tej sprawie nie wiedzą, albo ją bagatelizowali dając do zrozumienia, że rząd ma asa w rękawie. Niestety, nic takiego nie nastąpiło, a do bagatelizujących, prócz pobożnego posła Gowina dołączył również i to w wielkim stylu, bo przed kamerami niezależnych mediów, pan Poseł Łukasz Schreiber, zadatek na dobrego parlamentarzystę.

Mleko się wylało, a próby wyszlamowania Polski na 300 miliardów dolarów właśnie się zaczynają, o czym zapewnia nas prawicowa prasa i wściekle atakująca nas diaspora żydowska z USA. Możemy czuć się zagrożeni, bo kiedy polityk mówi, że nic się nie stało, należy już przygotowywać ewakuację lub fundusze na długie procesy sądowe w wielu instancjach. Mienie bezspadkowe, to skok na naszą kasę, wolność, niepodległość, kto tego nie zrozumie, pewnego dnia obudzi się w innym świecie, najpewniej w łachmanach i na ulicy, bez środków do życia.


(mrf.)

Fot. Kadr z filmu „Skrzypek na dachu” w roli głównej Topol

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook