2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Czy w Tucholi można zjeść zdrowy, obfity, domowy obiad, za 9 złotych?

1 min read

Tuchola ma wyjątkowo „lichą” sieć restauracji, z usług których korzystają nieliczni. Obiad, to najważniejszy posiłek dnia i jak nakazuje tradycja, musi składać się z trzech dań.

Jaki jest koszt „domowego obiadu” w restauracji? Musimy wysupłać z portfela kwotę pomiędzy 35 do 50 złotych. Sporo, oczywiście wszystko uzależnione jest od zamówienia. Czy można podobny, obfity posiłek zjeść w naszym mieście za 9 złociszy? Okazuje się, że tak! Właśnie taką ofertę proponuje tucholski Zakład Aktywności Zawodowej, słynny ZAZ. Pierwsze danie – zupa, drugie danie główne i domowy, prawdziwy kompot ze świeżych owoców! Jak za czasów naszych babć i mam.

Sprawdziliśmy, są rzeczywiście tanie, świetnie przyrządzone i… pyszne! Z usług firmy korzysta mnóstwo mieszkańców i zakładów pracy. Zaopatrują się nawet całe rodziny. W świecie, gdzie czas jest dla nas największym skarbem, usługi ZAZ-u, są nieocenione, a my nie musimy tracić go w kuchni.

Ponieważ popularność firmowej stołówki rośnie, kierownictwo przygotowało informację, z którą chętni powinni się zapoznać.

14441046_682789785204204_7901417325033716992_n

__________________

(red.)

Fot. ZAZ Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook