23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Debata społeczna – Razem dbamy o bezpieczeństwo

1 min read

15 lipca 2015 roku o godz. 13:00 w Książnicy Tucholskiej odbędzie się debata społeczna na temat: „Razem dbamy o bezpieczeństwo – profilaktyka uzależnień”. Organizatorami debaty są Komenda Powiatowa Policji w Tucholi oraz Starostwo Powiatowe w Tucholi.

To bardzo potrzebne spotkanie w czasach, gdzie czyhających zagrożeń jest bez liku. Mamy okazję kolejny już raz włączyć się w dyskusję, której cel jest od początku jasno nakreślony. Wielka w tym rola wszystkich służb, choć ciągle brakuje tego najważniejszego głosu – lekarza, specjalisty, który przybliżyłby społeczeństwu najbardziej palące kwestie dotyczące uzależnień.

W 2013 roku mieliśmy okazję przysłuchiwać się bardzo otwartym, przez to szczerym wypowiedziom również młodych ludzi, którzy w sposób wyjątkowo bezpośredni wypowiadali swoje zdanie. Wtedy bardzo aktywni  ( i są do dzisiaj) okazali się być policjanci, którzy dysponują przytłaczającymi statystykami. To właśnie oni nakreślili pewne problemy bez ogródek w sposób trafiający do wyobraźni.

W ubiegłym roku ważnym tematem okazał się handel przydrożny i problemy z tego wynikające oraz bezpieczeństwo w gminie Kęsowo. Przypomnijmy sobie relację…

Przydatne linki:

DEBATA: „Razem dbamy o bezpieczeństwo”. Część 1 – przydrożny handel

DEBATA: „RAZEM DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO”. CZĘŚĆ 2 – Bezpieczeństwo w gminie Kęsowo

____________________

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook