19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dni Gminy Cekcyn. Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje

1 min read

Pokaz umiejętności policyjnego psa, sprzęt wykorzystywany przez policjantów w codziennej służbie, znakowanie rowerów to atrakcje przygotowane przez tucholskich policjantów  na festyn rodzinny zorganizowany w ramach Dni Gminy Cekcyn i akcji Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje. Akcję honorowym patronatem objął Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy nadinsp. Krzysztof Zgłobicki.


Policjanci z tucholskiej komendy Policji biorą udział w akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Integracja i Współpraca pn.  Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje. Przedsięwzięcie honorowym patronatem objął Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy nadinsp. Krzysztof Zgłobicki. Założenia akcji zbliżone są do  prewencyjnych działań Policji.
2 sierpnia w Cekcynie, samorząd gminy, w ramach Dni Gminy Cekcyn i akcji  Bezpieczne i Ekologiczne Wakacje organizuje  festyn rodzinny. Dla uczestników festynu również funkcjonariusze będą mieli różne atrakcje.  Policjanci zaprezentują sprzęt, wyposażenie policyjne, przygotują pokaz tresury psa. Mundurowi zapraszają mieszkańców ze swoimi jednośladami. W czasie festynu funkcjonariusze znakować będą także rowery.
Policjanci zapraszają na plażę Wielkiego Jeziora Cekcyńskiego dnia 2 sierpnia od godziny 16-stej.

_________________

(red.)

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook