3 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Do biegu, gotowi, start!!! – Bieg Szlakiem Trzech wież nad Borami.

1 min read
Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami wraca do cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Do wydarzenia zostały zaledwie dwa tygodnie, ale lista startowa jest ciągle jeszcze otwarta. Tegoroczna edycja poprowadzi zupełnie nową trasą.

http://www.tucholski.pl/media/userfiles/mapa_bieg_07.09.2019_-_za._nr_1-1.jpg

Zapoczątkowany 12 lat temu Bieg pośród malowniczych pól i lasów Gminy Lubiewo, w którym uczestnicy mijają trzy wieże kościelne: w Lubiewie, Bysławiu i Bysławku, w tym roku ze względu na trwające prace inwestycyjne,trasa biegu została zmieniona. Poprowadzi ona w pętli od Lubiewa przez Bruchniewo do Suchej i z powrotem.

Długość trasy pozostała niezmieniona i wynosi 15 km. Ten nietypowy dystans jest bardzo lubiany przez biegaczy – nie za długi, nie za krótki.

Do 4 września trwają zapisy online:

https://elektroniczne315zapisy.pl/event/3809.html,  

a w sam dzień Biegu będzie możliwość zapisania się 
w Biurze Zawodów – liczba startujących jest jednak ograniczona, 
dlatego warto skorzystać z zapisów elektronicznych.

W imieniu organizatorów, Stowarzyszenia Bory oraz Gminy Lubiewo zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu tucholskiego oraz gości 7 września do udziału i do kibicowania. Start imprezy o godzinie 11:00. Na biegaczy czekają pamiątkowe koszulki oraz medale, a dla nie-biegaczy przygotowano także dodatkowe atrakcje, m.in. występ bysławskich Mażoretek, animacje i konkursy dla dzieci, loterię fantową. Gościnna atmosfera oraz dobra zabawa gwarantowane!


tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook