14 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dokonano podsumowania V Charytatywnego Rajdu Rowerowego Banku Spółdzielczego w Koronowie

2 min read

Podsumowanie dotyczące zebranych podczas V Charytatywnego Rajdu Rowerowego Banku Spółdzielczego w Koronowie środków na rzecz leczenia Wiktora z Małej Kloni.

Zebrano blisko 13 tys. zł dla Wiktora!

Bank Spółdzielczy w Koronowie w dniach 14-15 września 2019 roku zorganizował V Charytatywny Rajd Rowerowy. W tym roku zbiórka prowadzona była na rzecz Wiktora z Małej Kloni – 7-letniego chłopca walczącego z ostrą białaczką.

Do dnia rajdu uczestnicy, sponsorzy i pozostałe osoby, które zaangażowały się we wsparcie  Wiktora w leczeniu wpłaciły na specjalnie utworzone na ten cel konto w Banku Spółdzielczym w Koronowie kwotę blisko 9 000,00 zł. Taka też kwota widniała na przekazanym podczas rajdu siostrze Wiktora symbolicznym czeku. Na tym jednak nie poprzestaliśmy! Trwająca do 30 września 2019 roku zbiórka zakończyła się zebraniem rekordowej kwoty 12 932,71 zł!

W piątek 08.11.2019 Jerzy Gumienny – Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie oraz Rafał Maliński – Dyrektor Oddziału w Gostycynie spotkali się z Wiktorem i jego mamą, w celu przekazania tej wspaniałej informacji  i wręczeniu symbolicznego czeku z ostatecznie zebraną kwotą.

Mimo zakończonej  już przez Bank Spółdzielczy w Koronowie zbiórki w dalszym ciągu można wspierać Wiktora w leczeniu poprzez wpłatę  pieniędzy na konto Stowarzyszenia Społeczno-Kulturowego „Burchat”, prowadzącego oficjalną zbiórkę pieniędzy dla Wiktora NRB: 92 8144 0005 2003 0030 0215 0001.

Serce rośnie jak w obliczu trudnej sytuacji  jaką jest choroba dziecka po raz kolejny znalazło się tak wielu ludzi dobrej woli, chcących wesprzeć Wiktora w leczeniu i rehabilitacji. Już dziś wiemy, że warto pomagać i że Bank Spółdzielczy w Koronowie w przyszłym roku, zorganizuje kolejny rajd, aby pomóc kolejnej potrzebującej osobie.


(red.)

Materiały nadesłane.

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook