28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dokonano wyboru i…Tuchola ma swoje logo!

1 min read

W czwartek (27.04) uroczyście rozstrzygnięto „Konkurs na wykonanie projektu logo promocyjnego gminy Tuchola”. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w Tucholskim Ośrodku Kultury.

Na konkurs wpłynęło 49 prac. Miło nam poinformować, iż autorką zwycięskiego projektu jest pani Edyta Kanarska z Tucholi. W nagrodę otrzymała laptopa o wartości 2 tys. zł, który wręczył burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

„Serdecznie gratuluję kreatywności. Bardzo się cieszę, że Tuchola ma swoje logo. Z założenia ma to być typowy znak promocyjny, ponieważ nie w każdej sytuacji możemy użyć naszego herbu, na którym jak wiadomo, widnieje św. Małgorzata. W porozumieniu z autorką będziemy nieco modyfikować projekt. Zmiany nie będą jednak duże” – zapewnia burmistrz Tucholi Tadeusz Kowalski.

Logo przedstawia napis „Tuchola” z elementami ściśle związanymi z naszą gminą, naszym regionem. Są tu grzybek, sosna i woda.

„Doceniamy zaangażowanie w nasz konkurs wszystkich uczestników, ale z uwagi na fakt, iż mogliśmy nagrodzić tylko jedną pracę, dla pozostałych przygotowaliśmy specjalne podziękowania i drobne upominki” – podkreśla burmistrz.

Po części oficjalnej uroczystości wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.


(red.)

tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook