15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Drżyjcie właściciele czworonogów, POLICJA dobierze się wam do skóry!

2 min read

Jak twierdzi radny miejski, pan Andrzej Jerosławski, policjantom z KPP w Tucholi należy odebrać służby ponadnormatywne, pan radny czuje się bezpiecznie na terenie miasta i uważa, że ten rodzaj służby jest niepotrzebny. Problem w tym, że pan radny nie mieszka w Tucholi…

Jeden z powodów takiego zdania radnego już poznaliśmy, drugi to odchody zwierząt, które obecne są w całym mieście. Pan radny żąda, aby właściciele czworonogów ponieśli konsekwencje za to, że nie sprzątają po swoich pupilach. Uważa, że tym problemem powinna zająć się policja. Pan radny twierdzi, że po rozmowie z panem komendantem z KPP w Tucholi, nałożone na obywateli mandaty za zanieczyszczanie parków i ulic, to pojedyncze przypadki. Policja powinna się tym zająć bardziej intensywnie. Osobnym problemem w/g pana radnego jest miejski monitoring, który nie spełnia swojego zadania. Pan radny twierdzi,że dzięki obrazowi z kamer, właściciele zwierząt, po których nie sprzątają,powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności.

Z gruntu rzeczy pan radny ma słuszność, rzeczywiście Tuchola jak jest długa i szeroka, stanowi jedno wielkie zwierzęce ( również ludzkie) WC. Nasze osiedla toną w kupach, właściciele zwierząt są albo tak bezczelni, albo tak głupi, że wyprowadzają swoje zwierzaki nawet na terenie ogórków i działek, oczywiście nie swoich, czym to grozi, chyba nie trzeba mówić.

Zielone skwery, parki, chodniki i ulice, to miejsca dla nas niebezpieczne podwójnie, raz z powodu pojazdów, dwa z powodu tego,ze można wdepnąć w coś paskudnego. Przekonał się o tym nawet obecny Prezydent RP, który podczas kampanii przyjechał do Tucholi, wysiadł ze swojego autobusu i natychmiast i to w centrum miasta, wdepnął w psie gó….nko.

Może dlatego nigdy więcej nas nie odwiedził?

Problem ma rozwiązać policjant, cóż…


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook