24 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Dwa konkursy skierowane dla uczniów

1 min read

Miejscowi stróże prawa, przy współpracy Stowarzyszenia Bractwa Motocyklowego Magneto Żalno- Tuchola organizują dwa konkursy skierowane dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych powiatu tucholskiego. Prace można przesłać do 31 grudnia 2020r.

Realizując projekt pt. „Uczymy się razem bezpiecznego zachowania na drodze i w lesie…”, zorganizowano dwa konkursy dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych naszego powiatu, które dzielimy na dwie kategorie:

– konkurs plastyczny pt. „Powiat tucholski – tu czuję się bezpiecznie”

– konkurs multimedialny  pt. „Ze środowiskiem na TY”

Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie bezpiecznych zachowań dzieci, w drodze do, jak i ze szkoły, a także podczas wypoczynku na terenach leśnych oraz promowanie proekologicznego stylu życia. Liczymy na kreatywność i pomysłowość nadsyłanych prac.  

Zasady konkursu i pozostałe informacje znajdują się w plikach do pobrania poniżej oraz na profilu Facebook’owym Stowarzyszenia Bractwa Motocyklowego Magneto Żalno- Tuchola:

https://www.facebook.com/photo?fbid=3630662113644445&set=pcb.2749389191972100

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Komendy Powiatowej  Policji w Tucholi oraz fanpage’u bractwa motocyklowego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w obu konkursach, w których prace należy przesyłać do 31 grudnia 2020r.

Pliki do pobrania


(red.)

KPP Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook