5 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Siermiężna odsłona propagandy serwowanej nam dzisiaj przez „telewizory” przebiegła pod dyktando nowej inicjatywy miłomściwie panującej nam władzy. Jednak ta skrzętnie zapomniała dodać, że czeka ją wkrótce prysznic z zimną wodą w dodatku o światowym zasięgu.

Zacznijmy jednak od naszej ukochanej, sztandarowej opozycji, która zachowuje się już tak głupio, że w niektórych rankingach przegrała nawet z najnowszym produktem politycznym  pana Kobosko – z niejakim niezdecydowanym w wielu sprawach Hołownią na czele. Cóż, skoro Ukraina ma komedianta u szczytów władzy, to nie możemy być gorsi. Jednak to, co wyprawia „dobra zmiana”, to przechodzi już ludzkie pojęcie.

Zacznijmy wpierw nieśmiało od sprawy pomysłu rządowego liczykrupy, bo jakoś media solidarnie nie wspominają o tym, że nasz ulubieniec – minister zdrowia namawia ludzi do powszechnego donoszenia na bliźnich.

Czy to najnowsza odsłona prawych sygnalistów w kraju, gdzie zamiast wprowadzenia stanu wyjątkowego na czas pandemii, wprowadza się śmieciowe ustawy, które uwalają nawet taki prawny bubel, jak konstytucja Kwaśniewskiego?

To jednak lekka przygrywka do krajowego tąpnięcia w postaci najnowszego planu ludzi skupionych przy Nowogrodzkiej w Warszawie, którzy będą wprowadzali „Nowy ŁAD”. Większości wyborców takie hasło w żaden sposób nie pobudza do refleksji, inni jednak wiedzą o tym, że w tym sloganie ukryte są zmiany, które najstarszym Kaszubom nawet się nie śniły, no, może z wyjątkiem pewnego byłego premiera, który stał się obecnie guru unijnej partii ludowej. Nie mówmy jednak o patologiach.

Rząd szybciutko zafundował piękny schemat zmian, który ma zamiar wprowadzić, a jego znaczenie podkreślił sprytnym spotem, który rozśmieszył autora do łez, bo tak skomasowanej dawki pijarowej mordęgi jeszcze chyba nie było, no, może z wyjątkiem przedwyborczych kłamstw.

Prawo i Sprawiedliwość swoje „rewolucyjne” zmiany chce wprowadzać od 20 marca br., jednak jakimś dziwnym „zbiegiem okoliczności” tego samego dnia dojdzie do globalnego protestu, gdzie ludziska wykrzyczą sporo haseł o wolnościach obywatelskich, które gwałci większość krajów świata, pod pozorem np. pandemii i jej wszystkich odmian i fal.

Jak widać w grafice, swoje miejsce na tej mapie ma również Polska. Zróbmy zbliżenie tego fragmentu…

Jak zapowiada organizator, 20.02.2021 w 30 miastach Polski odbędzie się MARSZ O WOLNOŚĆ do którego przyłączy się, także  z obowiązku – TOKiS-PRESS TV.

I kilka słów od organizatora marszu:

Gdy niesprawiedliwość staje się prawem, opór staje się obowiązkiem!”

Demonstracje 20.03.2021 w Warszawie i na całym świecie! Spotykamy się o godz. 12:00 na placu Defilad nr 1 skąd ulicami Warszawy ruszy marsz.

Upomnij się o podstawowe prawa: Wolność słowa, przemieszczania się, zgromadzeń i procedur medycznych.

Powiedz nie przymusowi szczepień i eksperymentów medycznych. Wyraź sprzeciw wobec cenzurowaniu dziennikarzy, naukowców i lekarzy!

Kontynuujemy comiesięczne Międzynarodowe Marsze o Wolność w porozumieniu z organizacją ISOFIA.

Oprócz Marszu o Wolność tego dnia odbędzie się międzynarodowa kampania World Wide Demonstration!
https://t.me/worldwidedemonstration

Zapraszamy do udziału wszystkich ludzi, dla których wolność jest wartością nadrzędną!

Mamy prawo do zgromadzeń! Próby stłumienia poprzednich protestów były nielegalne. Świadczą o tym kolejne wyroki sądu dotyczące Marszu o Wolność 24.10.2020. Policja będzie płacić odszkodowania!

Zbieraj podpisy pod wnioskiem o referendum „Po pierwsze nie szkodzić”. Tabele z zebranymi podpisami przynieś na protest. www.stopnop.com.pl/referendum

Dołącz do grupy na Telegramie https://t.me/stopcovid1984

Dołącz do wydarzenia na Facebooku https://fb.me/e/1ah3G6bPK

***

REFERENDUM W SPRAWIE ODWOŁANIA RZĄDU

(mrf.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook