28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Mamy dwóch nowych dyrektorów szkół! Specjalnego zaskoczenia nie ma.

1 min read

Przynajmniej w jednym przypadku, ale po kolei…

„31 sierpnia 2015 r. Starosta Tucholski wręczył Pani Urszuli Piotrowskiej akt powierzenia stanowiska Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi oraz Panu Witoldowi Smoczykowi akt powierzenia stanowiska Dyrektora Tucholskiego Centrum Edukacji Zawodowej na okres kolejnych 5 lat.”

Napisano w witrynie Starostwa Powiatowego w Tucholi, zabrzmiało trochę jak w środowiskach rządowych, kiedy prezydent powierza premierowi powołanie nowego rządu. Zostawmy to.

Pani Urszula Piotrowska oraz Pan Witold Smoczyk zostali wyłonieni na stanowiska dyrektorów szkół w drodze konkursów, które odbyły się w czerwcu 2015 r.

Wręczając nominację Starosta Tucholski pogratulował wyniku w konkursie, życząc jednocześnie wytrwałości, powodzenia w dążeniu do rozwoju placówki oraz owocnej współpracy z organem prowadzącym. Do życzeń dołączył się Pan Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu, Naczelnik WEZiS (???)

Nowym dyrektorom życzymy sukcesów i wiele cierpliwości w bardzo ciężkich finansowo czasach, które dotknęły nasz powiat w efekcie nieprzemyślanych rządów poprzedników.

__________________

(mrf.)

tucholski.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook