4 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Działania PR-owe Prawa i Sprawiedliwości w Kęsowie

2 min read

Zwycięska partia polityczna Prawo i Sprawiedliwość prze do przodu, niczym dawny, sowiecki buldożer. Część społeczeństwa przyklaskuje tym działaniom, inni pomstują, na czym świat stoi. Jeszcze inni, mają całą sytuację w nosie, skupiając się na swojej szarej codzienności.

Trudno ocenić, kto postępuje najcelniej, jedno jest pewne, że ci bierni politycznie skorzystają najbardziej. Bez wrzodów żołądka w wyniku stresów, przyjmą wszystko to, co zostanie im dane. Dokładnie tak, jak było za czasów komuny.

W naszym powiecie, już w najbliższym czasie  królować będzie Kęsowo, na którym swoje działania skupia PiS. Frontem do obywatela? Pomysł dobry i pewnie szczery, przynajmniej na tym szczeblu polityków, którzy zapowiedzieli swoje przybycie do tego miejsca.

Pan wójt Gminy Kęsowo serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na  spotkanie z Posłem na Sejm RP Łukaszem Schreiberem, które odbędzie się 5 kwietnia od godziny 1300 w Wiejskim Domu Kultury w Kęsowie.

Tak, to już jutro. Tytułem komentarza…, zastanawia fakt, że zupełnie wskazanym byłoby, aby w tym spotkaniu udział wziął również drugi z posłów, pan Piotr Król, tak bardzo aktywny przed i tuż po wyborach, a teraz … zniknął jak kamfora.

Nasza redakcja otrzymała zaproszenie, z którego skrzętnie skorzystamy. Zobaczymy, jak poseł zamierza wesprzeć działania lokalnych społeczności w palących, wręcz fundamentalnych sprawach.

Jednak…, to nie wszystko, ponieważ zacną gminę, już wkrótce, odwiedzi jeszcze ktoś bardziej wyjątkowy…

12966544_1068063356597367_431174024_n

I mamy iście PiS-owską ofensywę mentalną, na fali pięciuset złotych, które „podarował” rodzinom wielodzietnym obecny rząd. Pomysł, a potem projekt chwyciły i zaowocowały szeleszczącą gotówką w kieszeniach rodziców. Wysoce demoralizujące zjawisko i kompletnie niepotrzebne. Zamiast stosować metodę marchewki i kija, lepszą byłaby  wędka, czyli… obniżenie podatków, co w efekcie rozkręci biznes i podniesie dochody.

Rumunom się udało, a nam na otarcie łez obiecano obniżenie podatku VAT. Dobry i ten ochłap,  odrobinę odwlecze widmo śmierci głodowej dwóch milionów obywateli. Oby nie.

_____________________

(mrf.)

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook