23 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Fantastyczna informacja dotycząca plaży w Wielkim Mędromierzu! Wygłoś swoją opinię!

2 min read

To niebywałe, ale jeszcze nie schodził się nasz bezzałogowiec po ostatnim locie nad plażą w Wielkim Mędromierzu, a tutaj taka wiadomość! To chyba oznaka tego, że samorządowcy z gm. Gostycyn mają zbieżny pomysł z sugestią autora tekstu „Plaża z niebywałym potencjałem”.

Będzie ciąg dalszy tego pomysłu! Teraz wszystko zależy od Was Drodzy Czytelnicy!

W portalu gostycyn.pl czytamy…

Jezioro Wielki Mędromierz ma plażę z potencjałem. Czy warto stworzyć przy niej kamperowisko ?

Wiosną przyszłego roku (2021) zakończy się trwałość projektu pn. „W labiryntach natury…”, w ramach którego 10 lat temu został zagospodarowany turystycznie teren wokół jeziora Wielki Mędromierz. Niestety nic nie jest wieczne. Od pewnego czasu w gminie Gostycyn trwają dyskusje jak jeszcze bardziej uatrakcyjnić tereny wokół jeziora. Obszar będący własnością gminy jest ogromny, a więc nie musi służyć tylko mieszkańcom, ale może również spełniać funkcję turystyczną jako miejsce wypadowe do zlokalizowanych w promieniu 50 km atrakcji turystycznych.

Cicha i spokojna lokalizacja, czyste jezioro, bliskość atrakcji turystycznych, doprowadzona linia energetyczna, w pobliżu przebiega sieć wodociągowa i kanalizacyjna, nasuwa pomysł utworzenia Kamper Parku z polem namiotowym.  Czy jest to dobry pomysł ? Wiele argumentów „za” pojawia się oglądając załączony materiał filmowy z komentarzem.  Czekamy na wasze opinie w tej sprawie. Przesyłajcie je na e-maila: gostycyn@las.pl  z dopiskiem w tytule: Kamper Park Wielki Mędromierz.

Więcej: http://tokis.pl/gm-gostycyn-plaza-z-niebywalym-potencjalem/


(red.)

Źródło: gostycyn.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook