15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Festiwal muzyki elektronicznej w Cekcynie rusza już za kilka chwil!

2 min read

Wreszcie doczekaliśmy się tej chwili, kiedy do Cekcyna przyjadą najlepsi z najlepszych muzyków, tworzących niezwykłe utwory, które jeszcze nie tak dawno Wojciech Mann określał „muzyką kosmiczną”. Może to wpływ tamtych czasów, kiedy w kinach królowały słynne „Star Wars”.

Dzisiaj jest zdecydowanie inaczej, pojawili się nowi wykonawcy, pojawił się zupełnie inny sprzęt, a ilość watów energii potrzebnych do wykonania utworu, przyprawia o zawroty głowy.

Już jutro – w piątek od godziny osiemnastej w cekcyńskim domu kultury odbędzie się kolejna edycja konkursu, gdzie w szrankach staną adepci tego wspaniałego gatunku, a w sobotę czeka nas koncert i plejada gwiazd na pięknej estradzie tuż nad jeziorem w Cekcynie. Swoją wizytę zapowiedziała już legenda muzyki elektronicznej – sam On, Pan Marek Biliński z którym spróbujemy porozmawiać przed kamerą. Trzymajcie kciuki, nie będzie to łatwe wobec ogromu obowiązków, które czekają go w Cekcynie przez najbliższe dwa dni. Obok pana Marka pojawią się i inni, a wśród nich, nasz Marcin Chmara, któremu nie tak dawno poświęciliśmy długi tekst. Co prawda Marcin obiecał nam krótki wywiad, ale obowiązki przed festiwalem pochłonęły go bez reszty, ale to nic, co się odwlecze, to nie uciecze, porozmawiamy po imprezie i powspominamy to, co działo się na cekcyńskiej scenie przez kilka ostatnich lat.

Krótko, spotykamy się w sobotę w Cekcynie, a my z kamerą wyruszamy już jutro. Czy warto tam być? Warto, naprawdę  warto.

(TOKiS – PRESS)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook