15 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Gala boksu wraca do Tucholi

2 min read

Drodzy Państwo, „naparzanie się po gębach” i twierdzenie, że mamy do czynienia ze sportem, nie jest naszą specjalną pasją. Podobnie ma się sprawa z bieganiem za nadmuchanym świńskim pęcherzem, który tylko umownie nazwano piłką. Jeżeli jednak, coś podobnego pomoże wypromować nasze miasto, to warto spróbować przełamać bariery u ludzi, których jedyną formą sportu jest… mruganie powiekami.

__________________________________________

II Tucholski Boxing Show na początku grudnia. Będzie walczył Godleś.

Organizator gal bokserskich, promotor i trener pięściarzy Marcin Gruchała przyjechał do Tucholi z propozycją zorganizowania kolejnej gali bokserskiej. W spotkaniu brali udział burmistrz Tadeusz Kowalski, przewodniczący rady miasta Paweł Cieślewicz, dyrektor OSiRu  Janusz Zawadziński, wiceprezes Boxing Team Chojnice Marcin Gruchała, właściciel Gruchała Team Joanna Gruchała – główny organizator gali i współorganizator gali Andrzej Drelich z Matasa Media. Po udanym pierwszym show, które zgromadziło komplet widzów nie było problemem przekonać włodarzy do organizacji drugiego. Tym bardziej, że Gruchała Team z powodzeniem organizuje podobne gale w całym regionie. Najczęściej okazję do oglądania pięściarskich zmagań mają chojniczanie, choć i w sąsiednim Sępólnie odbyły się już dwie gale i znany jest już termin trzeciej.

Już dzisiaj możemy zdradzić, że podczas tucholskiej gali walczyć będzie Patryk Godlewski ze Śliwic, wychowanek Marcina Gruchały, młody utytułowany pięściarz. Atrakcji będzie znacznie więcej – mówi Marcin Gruchała, choć szczegóły chce na razie zachować w tajemnicy.

Bokserskie święto po raz drugi zagości w Tucholi 8 grudnia (niedziela) na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji.

____________________________________________

Trzymamy kciuki, o ile nie zostaną wcześniej połamane.

 

(red.)

Materiał dzięki uprzejmości Tucholanina.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook