29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Gostycyn. Maseczki dla seniora

1 min read

SENIORZE CHCESZ MASECZKĘ? ZADZWOŃ DO URZĘDU GMINY W GOSTYCYNIE POD NUMER  TEL. 52-3367318, 523367310,lub na email: gostycyn@las.pl

Informujemy, iż wolontariusze akcji SZYJEMY-BO-CHCEMY, z pomocą Wójta Gminy Gostycyn, podjęli inicjatywę bezpłatnego przekazania maseczek uszytych przez wolontariuszy akcji, z pozyskanych materiałów od prywatnych sponsorów i współfinansowanych ze środków publicznych.

Maseczki przeznaczone są dla seniorów z gminy Gostycyn w wieku 60 lat i więcej. Uwaga! Na jednego seniora przypada 1 maseczka, liczba maseczek jest ograniczona! Zapotrzebowanie należy zgłaszać na powyższe numery telefonów. Przy zgłoszeniu należy podać swoje dane wraz z adresem, a maseczki dowieziemy pod wskazany adres.

Jednocześnie informujemy, iż przyjęcie zgłoszenia jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu akcji. Do maseczek dostarczona jest instrukcja obsługi. Organizatorzy akcji nie ponoszą odpowiedzialności za nieprawidłowe użytkowanie maseczek! Informujemy również, iż cały czas przyjmujemy materiały do szycia (tkanina bawełna, nici do maszyny, gumki). Uwaga! Materiały muszą być nowe, nieużywane!

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję i zachęcamy do noszenia maseczek! Pozdrawiamy, trzymajcie się zdrowo!


Organizatorzy akcji wraz z Wójtem Gminy Gostycyn

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook