31 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Gratulacje dla funkcjonariusza służby więziennej

1 min read

Szef tucholskiej policji odwiedził Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej, by przekazać podziękowania dla kpr. Marcina Szeszyckiego. Funkcjonariusz wracając do domu, po zakończonej służbie udzielił pierwszej pomocy przedmedycznej pieszemu, który ucierpiał w zdarzeniu drogowym. Taka postawa niewątpliwie zasługuje na wyróżnienie.

Komendant tucholskiej policji złożył wizytę w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej, by pogratulować wzorowej postawy kpr. Marcinowi Szeszyckiemu, który jest tam wykładowcą i prowadzi zajęcia z pierwszej pomocy. Funkcjonariusz wracając, po służbie do domu był świadkiem zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał pieszy. Mundurowy przed przyjazdem służb ratunkowych udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej i zabezpieczył miejsca urazów. Następnie, gdy dotarł już zespół pogotowia ratunkowego funkcjonariusz nadal pomagał w czynnościach ratowniczych.

Komendant wręczając list gratulacyjny podkreślił, że podjęte działania wymagały profesjonalizmu, zaangażowania i opanowania. Dodał również, że pomoc, jaką niesiemy innym ludziom zawsze procentuje i do nas wraca.


Autor: mł. asp. Bartosz Wiese
Publikacja: mł. asp. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook