12 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Groźne zdarzenie drogowe z udziałem TiR-a z ładunkiem w Rykowisku

1 min read

Młody kierowca ciężarówki nagle zaczął zjeżdżać na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna trafił do szpitala. Przyczyny zdarzenia ustala świecka policja.

29.03 w czwartek, ok. godz. 13. 30 dyżurny świeckiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku tira na trasie nr 240 w miejscowości Rykowisko.

Kierującym był 38 -letni mężczyzna mieszkaniec pow. grudziądzkiego. Był trzeźwy. Według relacji świadków kierując pojazdem ciężarowym z naczepą jadąc z kierunku Tucholi w stronę Świecia na prostym odcinku drogi nagle zaczął zjeżdżać w prawą stronę aż na pobocze trawiaste, gdzie uderzył w przydrożne drzewo.

W samochodzie był sam. W związku z doznanymi obrażeniami przewieziono go do szpitala w Grudziądzu. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.
Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci świeckiej drogówki. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo, był regulowany przez policjantów i strażaków. Utrudnienia w ruchu trwały do późnych godzin nocnych z uwagi na konieczność przeładowania przewożonego towaru i usunięcia samochodu. W naczepie transportowane były zrębki papiernicze w ilości 24 ton.


KPP Świecie

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook