2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Handlujesz dopalaczami? Trafisz do więzienia na 12 lat! (+15)

1 min read
Dziś, tj. 21 sierpnia, weszło w życie nowe,drakońskie prawo dla tych, którzy handlują słynnymi dopalaczami, choć nie tylko…

PiS  i „przystawki” znowelizowali ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii oraz o Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Zmiany w traktowaniu dopalaczy są bezwzględne za ich posiadanie grozić będzie kara bezwzględnego więzienia – tak jak za narkotyki.
Restrykcyjne prawo dotyczyć będzie zarówno używających dopalaczy, jak i ich sprzedawców. Zażywającym grozi do 3 lat więzienia, a dilerom 12 lat. Nie jest przypadkiem, że nowelizacja weszła w życie na dwa tygodnie przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Niestety, problem ze środkami odurzającymi w naszym powiecie istnieje, to pokłosie przeniesienia dochodowego biznesu z powiatu świeckiego. Pomimo nowej sytuacji policjanci dość skutecznie likwidują zarówno producentów, jak i pozostałe nitki przestępczej sieci prowadzącej do najczęściej młodego człowieka, szukającego wrażeń.
Zażywanie dopalaczy kończy się wyłącznie w jeden sposób – śmiercią,ale zanim do niej dojdzie, są fazy przejściowe,oto jedna z nich.

Po dopalaczach nie jesteś nadczłowiekiem, ale z pewnością będziesz… zimnym trupem, ręczymy słowem!


(red.)

Mat. filmowy: https://www.youtube.com/watch?v=QEdrskKEAuw

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook