8 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

HOROSKOP NA 2014

11 min read

Nowy 2014 rok właśnie się rozpoczął, a wraz z nim obawy o to, co nas czeka w najbliższej przyszłości.

BARAN

baran 21.03 – 20.04

Osoby urodzone pod znakiem Barana cechują się swoją energią,  wewnętrzną jak i zewnętrzną. Ich planetą jest Mars, który na równi ze znakiem Barana, symbolizuję pewność siebie oraz gotowość do walki. Baran to gracz, który jest uczciwy i wytrwale dąży do celu.

Jego słabością jest często pojawiający się upór oraz niezdolność do kompromisów. Łatwo jest z nim o konflikt, prowokujący jego agresywne zachowanie. Nieumiejętność akceptacji różnych poglądów może wywołać problemy w relacjach z innymi, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

W życiu zawodowym Baran kocha wyzwania. Osoby z pod tego znaku ogólnie mają problem z utrzymaniem przeciętnych, mało oryginalnych stanowisk. Ciągnie ich do własnej działalności, gdzie mają szansę stać się niezależnymi. W przeciwnym wypadku, charakterystycznym dla Barana będą częste próby wywalczania własnych pomysłów i sugestii. Niestety, jego wysiłki rzadko zostaną poprawnie odczytane i pochwalone.  Z reguły swoje boję Baran przeprowadza bez poparcia i akceptacji ze strony otoczenia. Najczęściej obejmuję stanowiska w marketingu lub prowadzi własny interes. Niemniej jednak ciężko jest go zaszufladkować jako przedstawiciela jednej, specyficznej grupy zawodowej.

W miłości, zarówno mężczyźni jak I kobiety spod tego znaku, to wielcy romantycy. Pomimo to, ustabilizowanie się zajmuję zdecydowanie więcej czasu mężczyznom, a ostateczny wybór partnerki jest zazwyczaj przypadkowy. Ich stosunek do kobiet ulega częstym zmianom, ich uczucia nie są stabilne, co może być przyczyną przeoczenia szansy na perfekcyjny związek. Kobiety spod tego znaku oczekują mężczyzny, który będzie je szanował oraz wspierał w życiu, wskazując właściwą drogę.

BYK

byk 21.04 – 20.05

Byki to osoby urodzone na wiosnę,  kochające przyrodę, w której mogą zaspokoić swoją naturalną ciekawość i chęć eksperymentowania. Całą swoją energię poświęcają na zdobywanie doświadczenia. Na pierwszy rzut oka wydają się dość nieprzystępne, ale tak naprawdę to osoby cieszące się pełnią życia.

Słabością Byka jest jego wielka potrzeba sprawiedliwości. Łatwo go urazić. Niemal niemożliwą jest zmiana, raz już wyrobionej, opinii na temat danej osoby. Trudno jest też uzyskać u Byka przebaczenie. Ich uwielbienie dla komfortu i spokoju często graniczy ze zwykłym lenistwem. Ich największą wadą jest upór, spowodowany wielką ambicją i ślepym dążeniem do celu. Byki głęboko wierzą w swoje marzenia i ideały, nie lubią słuchać rad i cudzych argumentów, gdy stoją one  w opozycji do ich światopoglądu, stąd też zachowanie Byka często wydaję się bezduszne.

W karierze zawodowej Byki nie miewają w ogóle problemów, ponieważ są to osoby sumienne i zmotywowane do pomnażania swoich funduszy. Zawsze posiadają jasno wytyczony cel, do którego zdobycia nie boją się podjąć ciężkiego wysiłku. Takie zachowanie procentuję i zawsze jest w stanie zapewnić im satysfakcjonujące profity. Byki realizują się w profesjach, gdzie ich upór i wytrwałość postrzegane będą jako zalety. Osoby te preferują pracę w spokojnym środowisku, z dala od nadmiernego wysiłku.

W miłości Byk docenia troskę od strony partnera. Jest to osoba chytra na komplementy. Na Byku zawsze można polegać. Nawet jeżeli istnieje możliwość zdrady, wynikać ona będzie z ich nadmiernej zmysłowości i chwili zatracenia. Małżeństwo tego znaku przydarza się zazwyczaj niespodziewanie, bez snucia długoterminowych planów. Byki mają potrzebę poczucia, że mogą polegać na swoich przyjaciołach, a rodzina zawsze zaoferuje im swoje wsparcie.

BLIŹNIĘTA

bliznieta 22.05 – 21.06

Bliźnięta to idealni wojownicy na słowa, którzy starają się unikać wszelkich konfrontacji fizycznych. Nie odczuwają wyrzutów sumienia, gdy stosują, w osiągnięciu danego celu, oszczerstwa i nieuczciwości.

Słabością Bliźniąt jest niedojrzałość i nerwowość, wynikająca z niepewności siebie i częstej zmiany poglądów. Sami nie potrafią bezpośrednio wpływać na otoczenie. Bliźnięta jedynie krytykują daną sytuację, oceniają ją i komentują. Z tego powodu, otoczenie powinno ich słuchać i starać się zrozumieć. Są to osoby, które bardzo cierpią z powodu porażek. Najlepsze wyniki osiągają przy sprzyjającej konstelacji gwiazd. Gdy gwiazdy im nie sprzyjają, osoby spod tego znaku, tracą pewność siebie i mogą poddać się swojemu kompleksowi mniejszości.

W karierze zawodowej możemy zaobserwować skutki płynące z  ich niestabilności i powierzchowności. To dlatego nie są stworzeni do profesji wymagających zbyt dużo wysiłku i skupienia.

W miłości Bliźnięta to źli partnerzy, ich uczucia i zaangażowanie są przeważnie płytkie. Zazwyczaj w tym samym okresie, pozostają w kilku wolnych związkach, co powoduję, że sami są bardzo tolerancyjni w tym temacie. Bliźnięta potrzebują sporo własnej przestrzeni i wolności, które zaprowadzą je do ich przyszłego partnera.

RAK

rak 22.06 – 21.07

Osoby urodzone pod tym znakiem są bezinteresowne, próbują zawsze nieść pomoc swoim  przyjaciołom. Nie są entuzjastycznie nastawionymi pracownikami, cechuję je bowiem uwielbienie do komfortu.

Słabością jest niestabilność emocjonalna i stały niepokój. Raki uwielbiają zmiany, nie mogą zostać dłuższy czas w jednym miejscu, często zmieniają  zdanie i swoje poglądy. Robią to z własnej potrzeby, bez znacznego wpływu otoczenia.  Zmienność nastroju  widać w ich codziennych humorach. Raki mogą być nastawione dość obojętnie do obcych ludzi. Osoby spod tego znaku cierpią z powodu swojej niecierpliwości.

W karierze zawodowej, ze względu na ich brak zdecydowania, znalezienie swojego idealnego  zawodu zajmuję im wiele czasu. Raki, by w pełni się zaangażować, potrzebują motywacji  i entuzjazmu. Zdarza się, że po pewnym czasie, znudzą się wykonywaną przez nich pracą. Raki, czując brak satysfakcji zawodowej,  nie mają problemów, by zmienić miejsce pracy. Najlepszym rozwiązaniem dla tego znaku jest praca dająca swobodę działania.

W miłości zmienność nastroju i stały niepokój utrudniają sytuację. Nie można polegać na ich wierności, ponieważ bardzo uczuciowo odnoszą się do ludzi, którzy okazują im swoją sympatię i zainteresowanie.

LEW

lew 23.07 -22.08

Pewność siebie i ambicja powodują, że Lwy stale dążą do bycia w centrum uwagi. Otaczają się ludźmi, którzy je podziwiają. Jeśli nie czują uwielbienia, wolą urwać kontakt i szukać nowych znajomości.

Słabością Lwa przesadna hojność oraz nieumiejętność podporządkowywania się innym ludziom.

W karierze zawodowej obejmują posady liderów, gdzie potrzebna jest wytrwałość i efektywność. Lwy to dyrektorzy przedsiębiorstw, odnoszący sukcesy w biznesie.  Rzadko zajmują niższe stanowiska kariery, ponieważ czują się niekomfortowo, gdy muszą się podporządkować.

W miłości, wszelkie ich zalety a także wady mają poważny wpływ na ich zachowanie w związkach.  Lwy nie potrafią jednak, a nawet często zwyczajnie nie mają zamiaru, tłumić swoich cech charakteru. Dążenie do przyjemności  i lekki styl życia często prowadzi Lwy do niewierności.

PANNA

panna 23.08 – 22.09

Znak Panny powiązany jest z planetą Merkury. Osoby urodzone pod tym znakiem są krytyczne, racjonalne w swym światopoglądzie i praktyczne w zachowaniu. Uwielbiają ład i porządek. Są niezwykle precyzyjne. Nie cierpią niedbalstwa i braku organizacji. Pragną stale odkrywać nowe rzeczy i poszerzać swoją wiedze. Często tracą czas na zajmowanie się mało istotnymi szczegółami, przez co tracą racjonalny osąd pełnej sytuacji. Pomimo to, z reguły, Panny łatwo odróżniają dobro od zła. Kochają wydawać pieniądze na siebie.

Słabością Panny jest brak wytrwałości. W momencie gdy pojawia się większa ilość przeszkód, szybko rezygnuje z obranego celu. Panny z początku ujmują swoją skromnością, w rzeczywistości jednak, są w pełni świadome swojej wartości.

W miłości za bardzo skupiają się na partnerze. Bywają wścibskie. Starają się odkryć wszystkie tajemnice osoby, z którą są w związku. Nie wynika to jednak z ich zazdrości, ale zwyczajnie z ciekawości. Panny są powściągliwe, wręcz zimne, przez co odbierane są zazwyczaj w sposób negatywny.

W karierze zawodowej nie obejmują w pełni niezależnych stanowisk. Panny podchodzą do swojej pracy poważnie, wykonując swoje obowiązki dokładnie. To dobrzy pracownicy. Szybko wychwytują niedociągnięcia i błędy, które inni łatwo mogą przeoczyć. Panny są bardzo praktyczne, nie podejmują swoich wysiłków na darmo.  Wierzą, że są niezastąpione. Realizują się w pracy umysłowej, bądź w zawodach pozostających w kontakcie z naturą.

WAGA

waga 23.09 – 22.10

Osoby urodzone pod znakiem Wagi powiązane są  z planetą Wenus, mającą wpływ na ich emocjonalne przysposobienie. Wagi to intelektualiści, spragnieni nowej wiedzy i wielu doświadczeń. Potrafią cieszyć się z życia. Bez trudu wpadają w zachwyt nad wspaniałymi przedmiotami. Mają talent artystyczny i uwielbiają sztukę. Starają się żyć w zgodzie ze swoimi ideałami, są bardzo ambitne. Należy zwracać szczególną uwagę, by ich nie urazić mało stosownym komplementem.

Słabością Wagi jest jej nadwrażliwość. Jest to osoba mało cierpliwa. Jej beztroska może doprowadzić do zbytniej rozrzutności. W życiu kieruję się raczej sercem niż rozumem.

W miłości Dzięki swej uprzejmości łatwo poznaje nowych przyjaciół. Wagi często stają się przykładem do naśladowania. Kłopoty je kochają, dlatego potrzebują one partnera, który pomoże im się z nimi uporać. Małżeństwo i życie towarzyskie odgrywają bardzo ważną rolę w ich życiu.

W karierze zawodowej Waga spełnia się w każdym zawodzie, gdzie pozostaję w kontakcie z ludźmi. Idealna profesja związana jest ze sztuką lub z biznesem. Zła passa w karierze może być wynikiem zbytniej beztroski i ślepego podporządkowania się czyimś wpływom.

SKORPION

skorpion 24.10 – 23.11

Skorpiony potrafią być bardzo mocno zmotywowane do działania, cechują ich wyjątkowo mocna wola, co może nieść za sobą pozytywne jak i negatywne skutki. Przez większość swojego życia, osoby spod tego znaku, wiedzą dokładnie czego potrzebują, chcą i są bardzo pewni swoich decyzji. Skorpion potrafi podejmować decyzję bardzo szybko i  być pewnym słuszności swojej racji. Są to osoby wielce wytrwałe. Skorpiony wydają się być spokojne, ale w środku ukrywają ogromne pokłady namiętności. Są bardzo odważne, wytrwałe, starają się działać dyplomatycznie.

Słabością jest mściwość, ciężko udaję im się zapomnieć  raz doznanej krzywdy. Mogą długo czekać na odpowiednią szansę do okrutnej zemsty. Skorpiony potrafią być nieczułe. Dostrzec można u nich skłonność do lenistwa, dumy i zazdrości.

W Miłości, Skorpiony oparte są głównie na erotyce.

W karierze zawodowej Skorpiony potrafią być bardzo wyrozumiałe i pełne empatii. Realizują się jako naukowcy, lekarze, pisarze i artyści.

STRZELEC

strzelec 23.11 – 22.12

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca są powiązane z Jowiszem. Zawdzięczają mu swój wyjątkowo spokojny charakter oraz zamiłowanie do rozważań o charakterze religijnym i naukowym. Strzelce uwielbiają niezależność, ale nie przekroczą określonych prawem lub wcześniej ustalonych zasad. To optymiści, są bardzo pewni siebie i beztroscy.

Słabością jest drażliwość. Dzięki swojej intuicji bez trudu odgadują co dolega ich bliskim. Zdarza się, że nadużywają tej umiejętności. Kolejną ich wadą jest impulsywność, która stwarza sporo niepotrzebnych problemów.

W karierze zawodowej Strzelcy to zwykle adwokaci i kapłani. Wybór zawodowy spowodowany jest mocną potrzebą sprawiedliwości. Osoby spod tego znaku zazwyczaj lubią swoją pracę. Podchodzą do wszelkich problemów z pozytywnym nastawieniem. Są w stanie pracować bez wytchnienia, są przedsiębiorcze i odważne. Realizują się w każdym zawodzie związanym z aktywnością fizyczną.

W miłości nie mają szczęścia. Spontanicznie zawierają związki małżeńskie i zazwyczaj tego żałują. Rozwodzą się i biorą ślub ponownie. Strzelec jest wierny, gdy naprawdę kocha i czuję że jest kochany. Wtedy troszczy się o partnera i jest mu w pełni oddany.

KOZIOROŻEC

koziororzec 22.12 – 21.01

Nazwa tego zodiaku w pełni odzwierciedla charakter ludzi urodzonych pod tym znakiem. Koziorożec to wpinacz, który podróżuję przez życie samotnie, pokonując przeszkody i zdobywając kolejne górskie szczyty zasypane wielką warstwą śniegu. Koziorożce to realiści, patrzący na życie w sposób przyziemny i materialistyczny, starający się obrócić każdą sytuację na własną korzyść.

Słabością jest to że Koziorożce to skąpcy. W skrajnych przypadkach, nawet jeśli są dobrze sytuowani, wolą prowadzić proste, głodowe życie, niż wydawać za dużo pieniędzy. Starają się pracować bardzo dokładnie, co często prowadzi do zbytniej skrupulatności. Koziorożec nie wie co to hojność.

W karierze zawodowej Koziorożce to osoby przekonane, że sukces i władzę można zdobyć tylko przez bycie dokładnym i działanie zgodne z sumieniem. Ich cele w życiu są zazwyczaj związane z zyskiem finansowym lub zdobyciem prestiżu.

W miłości zakochują się po uszy, niestety często bez wzajemności. W małżeństwie są wierni, ale dość nieszczęśliwi, gdyż w ostatecznie wiążą się z rozsądku. Rozczarowanie małżeństwem jest przyczyną późniejszego zgorzknienia.

WODNIK

wodnik 21.01. – 20.02

Wpływ na ten znak zodiaku posiadają planety Saturn i Uran. Ludzie urodzeni w tym okresie są mocno zmotywowani do działania, elastyczni i wyrozumiali. W ich cechach charakteru możemy doszukać się wielu przeciwstawień. Niekiedy poważni i powściągliwi, zaraz stają się wielce otwarci i towarzyscy. Jeśli są w dobrym nastroju, nie mają żadnego problemu, by śmiać się z samych siebie.  Wodnika charakteryzuję rozsądek i jasna ocena sytuacji, przez co ciężko go oszukać. Ma wielką potrzebę bycia niezależnym i wolnym.

Słabością jest niezdolność do urzeczywistnienia swoich pomysłów. Ich plany zazwyczaj ulegają modyfikacjom, spowodowanym  brakiem zdecydowania i konsekwencji. Dlatego też ich zachowanie jest po prostu nieprzewidywalne dla innych. Zmiany są  jednak zawsze przemyślane, dlatego że Wodnik nie jest osobą impulsywną. Wodniki ulegają depresjom, z reguły bez specjalnych przyczyny.

W miłości ,dzięki swojej umiejętności dopasowywania się, nie trudno nawiązują kontakt z ludźmi. Przyjaźnie są dla Wodników dość ważne, ale nigdy bardziej od ich samych. W małżeństwie są wiernymi i dobrymi partnerami, na których można polegać.

W karierze zawodowej, Wodniki nie cierpią ciężkiej pracy. Odnoszą sukcesy dzięki swej wytrwałości i wsparciu ze strony przyjaciół.

RYBY

ryby 21.02 – 20.03

Ten znak zodiaku powiązany jest z Jowiszem i Neptunem. Osoby urodzone pod tym znakiem są zazwyczaj niezdecydowane. Bardzo ważnym jest, aby dbać o nich konsekwentnie w dzieciństwie. Są przyjazne, bardzo wrażliwe, hojne, mają wielkie ambicje i mocno rozwinięte poczucie sprawiedliwości.

Słabością jest brak zdecydowania i skłonność do depresji. W ich zachowaniu dostrzec można nie rzadko ambiwalentność uczuć. Nie potrafią całkowicie kontrolować swoich emocji. Są  sceptycznie nastawione do świata, zazwyczaj, z zasady, niezadowolone z obrotu spraw. Ich wszechstronność jest często przyczyną ich porażek.

W miłości, przyjaźnie są dla nich tak ważne, że są w stanie poświęcać się dla bliskich. Ryby, gdyby tylko mogły, rozwiązałyby wszystkie ich problemy i kłopoty. Kłopoty ich przyjaciół stają się ich własnymi problemami. W małżeństwie stale dążą do poprawy swojej relacji z partnerem.

W karierze zawodowej Ryby są wiarygodnymi i wspaniałymi pracownikami, o ile czują zrozumienie i wsparcie ze strony innych. Potrzebują pewnego, stałego zatrudnia. Kochają się w pięknych i oryginalnych przedmiotach, dlatego spełniają się w zawodach artystycznych.

___________________

(red.)

http://www.calorocznehoroskopy.pl/

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook