27 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Jedynka na szóstkę, czyli… szkoła zaprasza!

1 min read

Rusza machina rekrutacyjna w gminie Tuchola. Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłk. Józefa Wryczy już od dłuższego czasu przygotowuje się na przyjęcie nowych przedszkolaków i uczniów klas pierwszych.

Podczas przerwy świątecznej i w czasie ferii zimowych trwały prace remontowe w budynku pawilonu. Dużym wsparciem w zakresie tego zadania była ekipa remontowa z Urzędu Miejskiego w Tucholi.

Pięknie wyremontowano sale przedszkolne, które zyskały czystość i świeżość ścian, położono nowe podłogi i zamontowano nowe kaloryfery oraz wymieniono całą instalację elektryczną. Dziecięce oczy cieszą zapewne nowe kolorowe meble. Miło będzie w takich salach bawić się i odkrywać świat pod okiem ukochanej pani. Oprócz tego nowy wizerunek zyskał korytarz pawilonu. Tutaj również wymalowano ściany i założono nowe oświetlenie. Jest teraz jasno i przestronnie.

Tak przygotowany budynek będzie czekał na naszych gości.

Zatem:

Serdecznie zapraszamy przyszłe przedszkolaki i pierwszaki oraz ich rodziców 13 marca o godzinie 16.00 na „Popołudnie z Jedynką”.

Podczas wizyty będziemy zachęcać i przekonywać do tego, że warto zostać z nami.

Przewidujemy: zabawy dla dzieci, spotkanie z dyrektorem i przewodniczącą Rady Rodziców, zwiedzanie szkoły oraz inne ciekawostki.

Do zobaczenia! Bądźcie z nami!

 

Dyrekcja i grono pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. ppłk. J. Wryczy
w Tucholi


(red.)

tuchola.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook