14 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Jubilerzy w Woziwodzie

2 min read

imageopisDoprawdy coś niezwykłego dzieje się ostatnimi czasy w Woziwodzie. Dzisiaj od osiemnastej królować tam będzie Chopin, a już od 20 września zawitają do tego uroczego miejsca artyści branży jubilerskiej, aby chyba głównie odpocząć. Świetny pomysł, za który zdaje się zapłaci Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pana Owsiaka.

Oczywiście,  podobne spotkania mają bardzo dobrze przygotowane scenariusze. W tym przypadku jego głównym punktem jest opracowanie konkretnych projektów przedmiotów, które w czasie trwania Orkiestry wystawione będą na aukcję. Jubilerom życzymy owocnych obrad, a kierownictwu Woziwody zadawalających wpływów i prestiżu. Czujecie Państwo? My też, wybory samorządowe zbliżają się w tempie iście kosmicznym.

 

(red.)

Uzupełnienie. 23-09-2013 (poniedziałek)

Przed chwilą wpłynął do nas list od… i teraz mamy kłopot,ale zacytujmy jego autorkę – Edyta W. – Marisella,
samozwańcza koordynatorka akcji Biżuteryjki dla WOŚP. To bardzo sympatyczna w treści wypowiedź, która koryguje nieco żartobliwy  ton naszej informacji zawartej powyżej. Wynika ona z błędu w który wprowadzono naszą redakcję. Zachowując w takiej sytuacji standardy cywilizacyjne, a potem prasowe, sprostujmy ważny ustęp, który może niekorzystnie rzutować na akcję pana Owsiaka, którą od lat popieramy i wspieramy finansowo, choć do tej chwili anonimowo.

Grupa 30 pań przybyła do Woziwody, to doborowe grono przyjaciółek, które postanowiły na własny koszt spotkać się w tym uroczym miejscu po to, aby bezpłatnie (jak wynika z listu) wesprzeć akcję Orkiestry swoimi pomysłami  – serduszkami nie ze złota, platyny, czy srebra a z… brązu, a te ozdobią specjalne torebki przeznaczone na licytację na rzecz WOŚP w okolicach Wielkiego Finału. Ot i cała tajemnica i dar ich serc.

Pozdrawiamy panią Edytę i pozostałe panie informując jednocześnie, że pozostałe propozycje zawarte w liście, choć miłe, są dalekie od zainteresowań naszego szefa, jedyną jego namiętnością jest Lavazza, najlepiej parzona (jak twierdzi) w Jego drugim domu – „Basztowej” w Tucholi.

(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook