25 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kalendarzyk z NETTO

1 min read

Oj, działo się w ostatnią w sobotę, na jednym z warszawskich osiedli. Mieszkańcom coś się poplątało, bo doszli do wniosku, że następnego dnia, w niedzielę, wszystkie sklepy będą pozamykane. Dzień wcześniej szturmem zdobyli okolicznego Lidla i ogołocili go z towaru, zupełnie niepotrzebnie…

Pierwszego marca 2018 roku weszła w życie ustawa ograniczająca handel w niedzielę. Jednak w niedzielę 4 marca sklepy były otwarte. Za tydzień już nie będą – 11 dzień marca będzie pierwszą niedzielą niehandlową! I to warto zapamiętać. W Tucholi właśnie o to zadbało niemieckie NETTO, rozdając swoim klientom maleńkie kalendarzyki, z zaznaczonymi żółtym kolorem dniami „wolnymi od handlu”.

Ciekawostką jest, że ten jakże przydatny drobiazg jest niezwykle trwały, a dodatkowo można go bez trudu przyczepić do dowolnej powierzchni metalowej, ponieważ posiada sprytnie wtopiony magnes. Oczywiście, jak zawsze wyląduje ten gadżet na drzwiach naszych lodówek. I tak trzymać!

Netto, choć macie uszkodzony dach przy wejściu, który wietrznego dnia zgilotynuje któregoś z klientów sklepu – pochwała w rozkazie.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook