2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kanapa wyleciała przez okno, a klatka schodowa przypominała sceny z filmów Coppoli

1 min read

Pamiętny wieczór, kiedy polska reprezentacja miała stoczyć zwycięski bój z piłkarzami Danii. Niestety, dostaliśmy takie cięgi, że niektórym chyba „puściły” nerwy.

Trudno powiedzieć, czy przyczynkiem tych zdarzeń było wbicie nam aż czterech bramek, ale tuż po meczu, na jednym z blokowisk przy Cegielnianej w Tucholi, rozegrały się sceny, które widywaliśmy w kinie. Krewki mieszkaniec, postanowił chyba przemeblować trochę swoje mieszkanko, skutecznie wyrzucając przez balkon swoją kanapę. Jej lot nie trwał długo i wydawał się zupełnie udany, ale gorzej było z lądowaniem, należało do tych wyjątkowo twardych. W efekcie…, prócz tego, że się częściowo rozleciała, to jeszcze uszkodziła cudze mienie i to z iście piekielnym hukiem. Cud,   że nikt tamtędy nie przechodził.

Na tym nie koniec, ponieważ rozrywkowy mieszkaniec zdaje się miał pomocników, coś jednak chyba się popsuło w stosunkach międzyludzkich tego wieczoru, skoro klatka schodowa zmieniła kolor na… czerwony, łącznie z lamperią.

Następnego poranka mieszkańcy byli zaszokowani. Policji nie wezwano, a szkoda, 24 godziny „na dołku” skutecznie ostudziłyby zapędy nocnego Marka, a tak zrobi to zapewne prezes spółdzielni wraz z mieszkańcami.


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook