14 maja 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

KATAR – muzyka w otwartej formule

2 min read
Jeszcze przez trzy tygodnie (do 21 lutego) przyjmowane są zgłoszenia zespołów i solistów zainteresowanych udziałem w przeglądzie „Muzyka” w ramach Konfrontacji Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu – KATAR 2014, organizowanych przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu.
 
Konfrontacje mają otwartą formułę. Mogą w nich wziąć udział zarówno zespoły rockowe, bluesowe, heavy-metalowe, indie-rockowe, jak i twórcy z kręgów muzyki elektronicznej, nu-jazzu, hip-hopu, nowych brzmień i wielu innych gatunków szeroko pojętej muzyki alternatywnej. Szczególnie mile widziani będą twórcy łączący różne, nawet najbardziej odległe gatunki muzyczne.

Przegląd „Muzyka” odbywa się dwuetapowo. Uczestnicy finałowego koncertu wybierani są na podstawie przesłanych nagrań. Zgłaszający się zespół powinien zatem dołączyć nagranie demo dwóch utworów (w tym jednego autorskiego) oraz – jeśli jest taka możliwość – nagranie video z próby lub koncertu.

Organizator wyłoni uczestników koncertu finałowego, który odbędzie się 29 marca, tradycyjnie w klubie Od Nowa. Wszystkie zespoły zgłaszające się do udziału w Konfrontacjach prezentowane będą przez dwa tygodnie na antenie Radia GRA oraz na portalu www.gra.fm. W internecie odbędzie się głosowanie na najciekawszy zespół, a zwycięzca plebiscytu otrzyma nagrodę finansową oraz zostanie zaproszony do udziału w koncercie finałowym.

W tym roku Konfrontacje Amatorskiej Twórczości Artystycznej Regionu organizowane są po raz dwudziesty trzeci. Oprócz Muzyki odbędą się również przeglądy w kategoriach: Fotografia, Film, Teatr i Opowiedziane Tańcem. Organizatorem konfrontacji jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu.

Regulamin oraz karty zgłoszenia znaleźć można na stronie www.woak.torun.pl.
Dodatkowych informacji udziela Katarzyna Koźlikowska, e-mail: katar@woak.torun.pl, tel. 56 6522755.

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu jest instytucją kultury samorządu województwa.

____________
(red.)

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook