29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kęsowo: "Bezpieczne Bory 2013" – mamy zaproszenie

2 min read

544096_353406521437362_1677165849_nKęsowscy strażnicy mają ręce pełne pracy, starają się jednak w ramach prewencji organizować różne imprezy masowe, które być może pomogą uczestnikom zachować się w sposób właściwy w sytuacjach kryzysowych. Pan komendant Straży Gminnej w Kesowie – Tomasz Stoltmann przysłał nam zaproszenie do  wzięcia udziału w bardzo ciekawej imprezie.

Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Tucholi organizujemy festyny pt. „Bezpieczne Bory 2013” – jest to kontynuacja imprez prowadzonych dotąd przez Policję, których ubiegłoroczna edycja miała miejsce w Tucholi i Cekcynie. Podczas festynu każdy będzie mógł sprawdzić, jak to jest podczas wypadku drogowego – w symulatorach dachowania i zderzeń; przekonać się, że lepiej nie wsiadać za kółko po kieliszku – dzięki symulatorowi jazdy po spożyciu alkoholu; będzie można również poznać tajniki pracy technika kryminalistyki, oznakować rower na stanowisku policji, zasięgnąć informacji o aktualnych egzaminach na prawo jazdy u instruktora, dowiedzieć się czegoś o ubezpieczeniach komunikacyjnych, a także zapoznać się z pracą strażników gminnych i policjantów.

Przeprowadzimy również konkursy z nagrodami dla najmłodszych – tematyka konkursów – bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dodatkowo obecność zapowiedziały koła gospodyń wiejskich – możemy, więc spodziewać się lokalnych przysmaków.

Festyny odbędą się w następujących terminach:

  • 4 maja 2013 r. od godziny 15:00 w Kęsowie na terenie Parku Wiejskiego, festyn będzie połączony z majówką i zabawą taneczną z zespołem FAKIR (start zabawy godzina 20:00)

 

  • 5 maja 2013 r. od godziny 14:00 w Gostycynie na terenie Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnego

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas podczas festynu.

(red.)

 

 

.

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook