28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kęsowo idzie z duchem czasu – ciekawa aplikacja

2 min read

Mieszkańcy Gminy Kęsowo będą na bieżąco informowani przez Urząd za pomocą nowoczesnego systemu SISMS.

Podstawową rolą systemu ma być przesyłanie pilnych komunikatów wpływających na bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców np. powiadomienia o blokadach dróg i zmianach w ruchu drogowym, o niebezpiecznych stanach pogodowych czy o utrudnieniach wynikających z lokalnej awarii np. wodnokanalizacyjnej. System będzie dodatkowo wykorzystywany do informowania o imprezach kulturalno rozrywkowych i innych aktualnościach, tak aby każdy zarejestrowany mieszkaniec był na bieżąco z gminnymi wydarzeniami.

Pobierz aplikację teraz: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/282db0d0/Gmina-K%C4%99sowo

Użytkownicy mogą korzystać z systemu na dwa sposoby: mogą zamówić komunikaty na adres e-mail lub otrzymywać informacje na aplikację mobilną BLISKO. Z wszystkich możliwych propozycji największą popularnością wśród mieszkańców cieszy bezpłatna aplikacja BLISKO, ponieważ umożliwia przesłanie wyczerpującej informacji w kilka sekund.

W czasach kiedy wszyscy nieustannie jesteśmy atakowani różnymi komunikatami w końcu mamy możliwość zamówić informacje zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Regulamin systemu SISMS dba o komfort użytkowników, dzięki czemu mogą mieć pewność, że nie będą niepokojeni reklamami lub innymi niechcianymi treściami. Bez względu na rodzaj zamówionych informacji system dla mieszkańców jest zawsze bezpłatny, mogą rejestrować się do dowolnych serwisów i w każdej chwili zrezygnować z usługi. Warto jednak wiedzieć co się dzieje w naszym najbliższym otoczeniu.

Pobierz aplikację teraz: https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/282db0d0/Gmina-K%C4%99sowo


kesowo.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook