2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kolejna tragedia na 240-stce

1 min read

Ogólnopolskie media elektroniczne obiegła informacja, że pomiędzy Żalnem, a Bladowem k/ Tucholi doszło do tragedii.

O wypadku dowiedzieliśmy się od innych kierowców przez CB – Radio, informowali o tym, że ruch jest zablokowany i warto skorzystać z objazdów. Niektórzy wybrali drogę przez Raciąż.

Informacje były tragiczne, zginął jeden z kierowców, biorący udział w zdarzeniu. Do naszej redakcji napływały pierwsze fotografie, jednak zdecydowaliśmy o tym, że w myśl naszych zasad, nie będziemy ich publikować, skorzystamy z tych oficjalnych, na których widoczne jest auto, którego kierowca przeżył i trafił do szpitala nie w Tucholi, a w Chojnicach! Dlaczego? Nie znamy odpowiedzi na to oczywiste pytanie.

Do wypadku doszło nad ranem, na drodze wojewódzkiej pomiędzy Żalnem a Bladowem, w powiecie tucholskim. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa pojazdy, ciężarowy MAN z dostawczym mitsubishi. W wyniku zdarzenia na miejscu śmierć poniósł kierujący drugim autem, 55-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego.

Kierowca ciężarówki trafił do szpitala w Chojnicach. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Okoliczności tragedii, pod nadzorem prokuratora, ustalają tucholscy policjanci.

I nasz komentarz…

polak

___________________

(red.)

Fot. KPP Tuchola

Zrzut ekranu witryny

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17747905,Uwaga__Polak_za_kierownica__Wysokie_mniemanie_i_masa.html

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook