28 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kolejne nocne manewry nad Tucholą?

1 min read

„Śmigłowiec wylądował na terenie szkoły nr 2 w Tucholi, by po chwili wystartować…”

Jest w tych lotach pewna prawidłowość, oficjalnie niezidentyfikowany śmigłowiec pojawia się nad Tucholą i to od pewnego czasu. O ile interwały czasowe są różne, tak godzina lotów jest powtarzalna, zawsze pomiędzy 22, a 23 w nocy. O tajemnicze loty zapytaliśmy władze miasta i powiatu, nikt nic nie wie o tych lotach. Pozostaje pytanie, do kogo należy śmigłowiec i dlaczego wykonuje dziwne manewry.  Ze zdjęć wynika, że mamy do czynienia prawdopodobnie z maszyną LPR-u, a jej zachowanie to nic innego jak trening, ale zaznaczmy, to tylko przypuszczenie. Tym razem śmigłowiec przyziemił na terenie szkoły nr 2 w Tucholi, jak informują nas świadkowie.

Co dość rzadko spotykane, śmigłowiec w trakcie manewrów wykorzystywał szperacze, czyli silne reflektory świecące z przodu maszyny.

Ktoś jest nam winny informacje, które dotyczą celu lotu, dlaczego odbywają się one pod osłoną nocy i dlaczego cała procedura odbywa się w strefie zamieszkałej, a nie na terenie lądowiska na peryferiach miasta? Na te  pytania ktoś powinien odpowiedzieć władzom miasta i powiatu…


(red.)

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook