2 sierpnia 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kolejny etap promenady wokół Głęboczka wykonuje dobra firma z Chojniczek

1 min read

Mili, pracowici i niezwykle przyjaźni,pracują jak natchnieni i są tego efekty!


Regularnie odwiedzamy miejsce budowy kolejnego fragmentu promenady wokół Głęboczka w Tucholi, szkoda tylko, że to nie jest jeszcze koniec tej inwestycji. „Zamknięcie” jej jest równoznaczne z przejściem przez jezioro,może zamiast tracić czas na kolejne papierki, które trzeba zebrać, warto pomyśleć o pływającym pomoście, który można zamontować jeszcze w tym roku? No, tak, brak pieniędzy w tym budżecie,to może w przyszłym roku? Taka deklaracja wygłoszona przez nowego / „starego” Burmistrza ,byłaby niezłym chwytem wyborczym. Z pewnością lepszym niż deklaracja jednego z kandydatów do tej godności, który tuż po wyborze, ma zamiar kupić rowery dla bisurmanów, którzy wprowadzają w Europie swoje porządki.

Póki co, chłopaki z Chojniczek brukują promenadę, ich tempo pracy zawstydziłoby wykonawcę remontu DW 240, z całym dobrodziejstwem inwentarza, czyli w szczytowych momentach ok 20 osób.

Jeżeli nic się nie zmieni, prace zakończą się dosłownie za kilka dni. Co miłe, jest porządek, brygada podzieliła między siebie obowiązki, część osób pracuje przy układaniu kostki brukowej, inni dowożą materiał, a jeszcze inni pięknie porządkują teren, aż miło popatrzeć.

 

 

 

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook