29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

„KOLEKCJONER” cudzych rowerów ujęty przez tucholską policję

1 min read

Tucholscy policjanci zatrzymali 25-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze udowodnili zatrzymanemu kradzież sześciu rowerów. Po zatrzymaniu okazało się, że 25-latek ma także na sumieniu kradzież kilkunastu rowerów na terenie Chojnic i inne przestępstwo w Bydgoszczy.

W maju na terenie Tucholi spod sklepów i szkół zaczęły ginąć rowery. Złodziej działał zuchwale, zabierał pojazdy w biały dzień. W sumie ukradł 6 jednośladów. Wśród skradzionych pojazdów był rower o wartości 500 złotych, ale był też warty 2 tysiące. Policjanci zebrali dowody, na podstawie których ustalili złodzieja. Był to 25-latek. Problem był z jego zatrzymaniem, ponieważ mężczyzna jest bez stałego miejsca zamieszkanie, a często „pracował” na terenie innych powiatów.
W ubiegłym tygodniu, tucholscy funkcjonariusze na terenie miasta, zatrzymali podejrzewanego o kradzieże mężczyznę. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany przyznał się do kradzieży rowerów na terenie Tucholi i taki zarzut usłyszał. Z sześciu, policjanci odzyskali cztery skradzione jednoślady.
Przy okazji, zatrzymany 25-latek, również za kradzieże rowerów, został rozliczony przez chojnicką komendę policji. Na terenie Chojnic sprawca ukradł kilkanaście jednośladów. Z Tucholi mężczyzna został przewieziony do komisariatu w Bydgoszczy. Tam   odpowie za poważniejsze przestępstwo.

__________________

(red.)

KPP – Tuchola

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook