19 czerwca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Kolizja w Nowej Tucholi

2 min read

Niestety, na naszych drogach znowu giną ludzie, TOKiS – PRESS, jak powszechnie wiadomo, nie omawia tych wyjątkowo drastycznych zdarzeń, a tym bardziej nie publikuje fotografii ofiar tragedii, szanujemy prywatność i ból rodzin, ale ostrzegamy, zwłaszcza kierowców jednośladów, scenariusze każdego roku są podobne, a stan dróg tragiczny. Z wielką pompą zaczynacie sezony motocyklowe i prawie zawsze kończycie w zmniejszonym towarzystwie. Z samochodem, drzewem słupem i alkoholem i głupotą jeszcze nikt nie wygrał. Zanim zrobisz coś głupiego na drodze, pomyśl, co stracisz i komu zmarnujesz resztę życia.(Przyp. Red. TOKiS – PRESS)

Dziś (28.06.2018r.) na drodze wojewódzkiej nr 241 w Nowej Tucholi w rejonie skrzyżowania z miejscowością Wysoka Wieś doszło do zdarzenia drogowego, spowodowanego przez kierującą audi. Policjanci ustalili, że nie zachowała ona bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.

Do zdarzenia doszło około godz. 10.00. Funkcjonariusze drogówki skierowani na miejsce ustalili, że kierująca audi, 22 – letnia mieszkanka gm. Tuchola jadąc od strony Tucholi, w kierunku Małego Mędromierza i w ostatnim momencie zauważyła przed sobą tył osobowego opla. Kobieta chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, podjęła decyzję o jego wyprzedzeniu.  Niestety samochód zaczął już skręcać w lewo na skrzyżowaniu w kierunku miejscowości Wysoka Wieś. W wyniku tego zdarzenia kierująca audi uderzyła w lewy bok jadącego prawidłowo opla. Na szczęście osoby nie odniosły poważnych obrażeń. Droga w tym miejscu była  drożna. Obie kierujące były trzeźwe. Stróże prawa ukarali mandatem sprawczynię kolizji.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i zdrowy rozsądek, który z pewnością pomoże uniknąć zdarzeń na drodze.


(red.)

Autor: sierż. szt. Bartosz Wiese
Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook