24 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W TUCHOLI MA NOWEGO OFICERA PRASOWEGO! (aktualizacja)

2 min read

Nie można tej zmiany nazwać przypadkową, to raczej naturalna kolej rzeczy, a przyczyną jest nieuchronnie upływający czas.

Obecnie pełniąca obowiązki, doskonale znana lokalnym dziennikarzom pani asp. szt. Brygida Zimnoch odchodzi na zasłużony odpoczynek. Oczywiście, to stan umowny. Jej miejsce, formalnie od 26 lutego zajmie starszy sierżant sztabowy pani Justyna Janiak. Nowy oficer prasowy będzie miała trudne zadanie do wykonania, zwłaszcza, że funkcja, którą powierzył jej pan komendant Krzysztof Bodziński, będzie dla niej absolutnie nowym wyzwaniem. Właśnie dzisiaj, w nowej siedzibie policji w Tucholi, dokonano prezentacji nowej rzeczniczki.

W przeszłości była przez rok dziennikarką w lokalnej gazecie, później jej kariera zawodowa związana jest wyłącznie z policją w której pełniła różne funkcje. Wpierw służyła w gdańskiej „patrolówce”, a następnie przeniosła się do Tucholi. Przez pierwsze pięć miesięcy kontynuowała służbę w  patrolach, a następnie  pracowała z nieletnimi i od 2011 r. jako koordynator ds. planowania służb.
Ma 37 lat i mieszka w Chojnicach.

Jak mówi o sobie, jest osoba ambitną, to dobrze, ale z pewnością potrzebuje praktyki, dlatego już dzisiaj wdraża się w nowe obowiązki, pod czujnym okiem swojej bardziej doświadczonej koleżanki.

Prawdziwym testem dla nowego oficera prasowego są kontakty z mediami, zwłaszcza w sytuacjach skrajnych, mamy nadzieję, że nie będzie ich zbyt wiele.

Nowej pani rzecznik życzymy spełnienia na nowym stanowisku, a my mamy nadzieję, że współpraca z nami ułoży się najlepiej, jak to możliwe.

________________

(red.)

 

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook