29 lipca 2021

TELEWIZYJNO FILMOWA AGENCJA PROMOCYJNO INFORMACYJNA

TUCHOLSKA OFICYNA KULTURALNA i SPOŁECZNA tokIs – press tv

Komendant Wojewódzki Policji odchodzi na emeryturę

1 min read

Podziękowania za służbę dla odchodzącego na emeryturę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. W dzisiejszej uroczystości zdania obowiązków przez insp. Pawła Spychały uczestniczył m.in. Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

– Panie Komendancie, w sposób szczególny dziękuję za te ostatnie cztery lata. Była to służba niezwykle wymagająca. Był to też czas realizacji wspólnych zadań rządowych, w tym chociażby przywracania posterunków, czy mapa bezpieczeństwa. Warto też podkreślić, iż obecnie praktycznie nie ma w województwie kujawsko-pomorskim problemów z obsadą etatów, co w skali kraju nie jest takie proste. Panie Komendancie, dziękuję za Pana służbę na rzecz Ojczyzny – mówił podczas dzisiejszej uroczystości w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy Mikołaj Bogdanowicz, który wyróżnił insp. Pawła Spychałę Nagrodą Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.

Odchodzący na emeryturę insp. Paweł Spychała został Komendantem Wojewódzkim Policji w Bydgoszczy w 2016 r. Wcześniej pracował m.in. w strukturach Centralnego Biura Śledczego Policji.


(red.)

gov.pl

Please follow and like us:
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
RSS
Follow by Email
Facebook
Facebook